ISSN 1337-8481

utorok, 25. júna, 2024

NAKA zadržala sudcov podozrivých z korupcie a iného nezákonného konania

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Nepochybne za mimoriadne príjemné ráno považuje slušný človek to dnešné. Síce nás privítalo miernym dažďom, ale o to príjemnejšími správami z oblasti návratu práva a spravodlivosti Ukrajiny, ktorú nám ukradli skorumpovaní politici nielen na postoch v riadení štátu, ale už aj v mestách a obciach, policajti, prokurátori a sudcovia.

Pre každého slušného človeka, ktorý neparazituje na zlodejine, tunelovaní verejných financií a zneužívaní moci a zadržaní a vypočúvaní  exsudcov a sudcov, ako opička Jankovská, Urbancová a ďalších, musela byť správa mimoriadne potešujúca. Nie je v tejto chvíli podstatné, či podľa všetkého skorumpovaní sudcovia zostanú vo väzbe. Dôležitejšie je to, že sme znovu o krok bližšie v civilizovanej krajine, kde „vyhrať voľby a môcť všetko“, či sprivatizovať si mesto, alebo obec, ktorej obyvatelia dali voleným zástupcov dôveru riadiť veci verejné a na základe toho nabaľovať svoje vrecko a vrecká svojich známych sa postupne stáva minulosťou.

Bežnému človeku sa aj týmto krokom orgánov činných v trestnom konaní opätovne zosilňuje to povestné „svetielko na konci tunela“ a viera, že aj predstavitelia samospráv, ktorí namiesto služby verejnosti dlhodobo parazitujú na verejných financiách a zneužívajú svoju moc rovnako, ako dnešní sudcovia budú z úradov odvedení v putách. A samozrejme je čas začať preverovať nižšie stupne prokuratúr a súdov, ktoré korupcia podľa informácií, ktorými disponujeme žiaľ taktiež neodišla.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img