ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

TTSK: Všetky informácie o koronavíruse na jednom mieste

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

TTSK |MM| Trnavský samosprávny kraj prijal sériu preventívnych opatrení proti šíreniu ochorenia COVID-19 (koronavírus). Všetky informácie o prijatých opatreniach, ako aj opatreniach miest a obcí, sú dostupné na webovej stránke Úradu TTSK.

„Je dôležité, aby ľudia mali prístup ku všetkým dôležitým informáciám na jednom mieste. Preto sme na našej web stránke zriadili sekciu, kde je možné nájsť všetky informácie o prijatých opatreniach, ako aj informácie o tom, aké obmedzenia boli prijaté v obciach a mestách nášho kraja,“ povedal trnavský župan Jozef Viskupič.

TTSK zriadil pracovnú skupinu, ktorá už od minulého týždňa situáciu sleduje a prijíma opatrenia na predchádzanie šíreniu ochorenia COVID-19 (koronavírusu). Táto skupina zasadala po druhýkrát 10. marca 2020. Trnavský župan navyše rokoval so zástupcami všetkých samospráv na území TTSK – s regionálnymi združeniami miest a obcí a platformou miest Trnavského kraja (M17). Aj týmto spôsobom  sa trnavská župa snaží koordinovať postup samospráv, aby prijaté opatrenia boli efektívne a mali čo najmenší negatívny dopad na obyvateľov.

Všetky informácie sú dostupné TU.

Jozef Viskupič, trnavský župan

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img