ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

Oslavu sviatku všetkých žien spojili so športovými aktivitami

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Michal Hanus |  Organizácia TJ ROZKVET Stredný Čepeň dňa 8.3.2020 opäť raz nezaháľala a na sviatok všetkých žien spojila športové aktivity s pripomenutím si toho krásneho sviatku venovaného práve našim ženičkám. Plávania v termálnej vode, v areáli kúpaliska Poľný Kesov, sa zúčastnilo až 49 milovníkov vody. Väčšiu časť tvorili členovia organizácie, ale tejto skvelej akcie sa zúčastnili aj nečlenovia organizácie, obyvatelia Serede a ich priatelia. Takto príjemne naštartovali svoje kĺby na náročnejšie jarné a letné športové aktivity. Pri spoločnom obede si pripomenuli Medzinárodný deň žien a všetky prítomné ženy obdarovali, symbolicky, jarným kvetom a milým darčekom. OZ TJ Rozkvet a jeho členovia sa už teraz tešia na ďalšie akcia, na ktoré vás taktiež srdečne pozývajú.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img