ISSN 1337-8481

utorok, 25. júna, 2024

Mesto Sereď zatvára školy. Ide o preventívne opatrenie z dôvodu šírenia koronavírusu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V súvislosti so šíriacim sa koronavírusom robia opatrenia aj všetky vysoké, stredné, základné aj materské školy na celom Slovensku.

Ide preventívne opatrenie.
K dočasnému prerušeniu výučby vo všetkých výchovno-vzdelávacích zariadeniach formou riaditeľského voľna pristúpilo aj mesto SEREĎ.

Od dnes t.j. utorka 10. marca, sú zavreté všetky stredné školy v zriaďovateľskej pôsobnosti TTSK a to Gymnázium Vojtecha Mihálika a Obchodná akadémia.

Od zajtra t.j. stredy 11.marca zatiaľ do piatka 13. marca budú zavreté aj všetky základné a materské školy v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta. Pokiaľ dôjde k zmene prerušenia vyučovania, rodičia budú o tom informovaní prostredníctvom webových stránok škôl. Vyučovanie sa ruší aj na Základnej umeleckej škole, fungovať nebudú ani družiny, jedálne a záujmové krúžky. Žiaci by sa počas voľna mali vyhýbať hromadným podujatiam.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img