ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

Medzinárodný deň žien v zariadení DD a DSS pre dospelých

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Pri príležitosti sviatku osláv Medzinárodného dňa žien sa v zariadení DD a DSS pre dospelých uskutočnil pre klientov program a spoločné posedenie. Privítanie a príhovor pani riaditeľky zariadenia Mgr. Milady Floriánovej sa niesol v priateľskom a nežnom duchu, kde vyzdvihla rolu ženy a poďakovala za prínos, ktorú dávajú spoločnosti.

Muži – páni zo zariadenia si pripravili rozmanité verše , ktorých prednes pookrial naše duše. S vážnosťou i humorom zapriali šťastie, priateľstvo, zdravie, hojnosť a spokojnosť. Zaspievali krásnu a príznačnú melodickú pieseň. Jednotlivé vystúpenia boli ocenené úsmevom a potleskom. Prijímatelia sociálnych služieb poďakovali pani riaditeľke za starostlivosť, kvalitatívne zmeny a lásku, ktorá je vnímaná denne.

Mgr. Milada Floriánová zabezpečila na znak úcty, vzájomného rešpektu a tolerancie obdarovanie každej ženy voňavým karafiátom, ktorý veľmi potešil a bol ozdobou jednotlivých izieb na každom oddelení.

S príjemným pocitom a dobrou náladou, poprianím všetkého dobrého v každodennom živote v zariadení sme si obohatení novými impulzmi v prežívaní a konaní plnohodnotných skutkov voči sebe zanechali pozitívny dojem.

Sociálno – terapeutický úsek

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img