ISSN 1337-8481

utorok, 25. júna, 2024

Vizualizácia: Fakultná nemocnica Trnava rekonštruuje priestory

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

FN Trnava |MM|  Fakultná nemocnica Trnava zahájila rekonštrukciu svojich priestorov v spolupráci s firmou ISMONT s.r.o.. Ide o trnavskú spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa venuje aj zlepšovaniu kvality života obyvateľov mesta Trnava. Rozhodla sa nezištne podporiť Fakultnú nemocnicu v Trnave a podieľať sa na rekonštrukcii dvoch jej kliník. Po dôkladnej analýze a prehodnotení možností sa vedenie nemocnice spolu s konateľom spoločnosti ISMONT s.r.o, p. Ivanom Slížom dohodli, že sa rekonštrukcia bude týkať gynekologicko-pôrodníckej kliniky a kliniky onkológie.

Počas rekonštrukcie sa počíta s určitými obmedzeniami v chode jednotlivých oddelení, funkčnosť bude zachovaná počas celej prestavby, takže sa pacienti nemusia obávať žiadnych výraznejších nepríjemností spojených s touto aktivitou. „Fakultná nemocnica Trnava neustále renovuje priestory, ktoré slúžia pacientom. Som veľmi rád, že nemocnica môže pokračovať v rekonštrukčných prácach na Onkologickej klinike a tiež rekonštrukciou zvýšime komfort aj na Gynekologickopôrodníckej klinike “, uvádza generálny riaditeľ FN Trnava Daniel Žitňan.

„Tieto dve kliniky sme vybrali spoločne a sme si istí, že sme vybrali správne. Budeme veľmi radi, ak sa nám podarí vytvoriť dôstojnejšie, príjemnejšie, funkčnejšie a krajšie prostredie pre ľudí, ktorí to najviac potrebujú“, vysvetľuje Ivan Slíž, majiteľ a konateľ spoločnosti ISMONT s r.o. Cieľom prestavby je zabezpečiť kvalitnejšiu zdravotnú starostlivosť a bezpečnosť pre pacientov s prihliadnutím na ich individuálne potreby a trendy vo svete.

Okrem rekonštrukcie spŕch a toaliet na oddelení šestonedelia a oddelení rizikovej gravidity gynekologicko-pôrodníckej kliniky sa budú prerábať i štyri predpôrodné miestnosti, určené pre budúce mamičky (tzv.vzdychačky).

Na klinike onkológie sa počíta s kompletnou úpravou elektroinštalácií, podlahovín, stropov, dverí a interiérového vybavenia. Rekonštrukcia bude prebiehať od začiatku marca a predpokladané ukončenie prác bude v máji. Odovzdanie nových priestorov sa plánuje na jún, kedy by sa mal chod jednotlivých kliník opäť v plnej miere obnoviť. O priebehu prestavby nás bude vedenie nemocnice v spolupráci s firmou ISMONT pravidelne informovať.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img