ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

PRÁVE TERAZ: Matoviča prezidentka poverila zostavením vlády – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Práve v týchto chvíľach dostal Igor Matovič ako predseda víťaznej strany vo voľbách do NR SR 2020 od prezidentky Slovenskej republiky Zuzany Čaputovej poverenie na zostavenie vlády.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa

Prezidentka Zuzana Čaputová v stredu 4. marca 2020 poverila predsedu hnutia OĽaNO Igora Matoviča zostavením novej vlády Slovenskej republiky.

Ako povedala jeho hnutie je víťazom parlamentných volieb a zároveň traja predstavitelia politických strán, s ktorými sa včera stretla, deklarovali jednoznačnú vôľu podieľať sa na rokovaniach smerujúcich k tvorbe novej vlády, ktorá môže mať väčšinovú podporu v parlamente.„Vznikajúca koalícia získala v týchto voľbách veľkú dôveru zo strany občanov a tomu zodpovedajúcu zodpovednosť. Plne verím, že si všetci predstavitelia týchto strán uvedomujú tiahu svojej zodpovednosti, pretože Slovensko potrebuje v krátkom čase silnú, legitímnu a novú vládu.“

zdroj: prezident.sk

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Kopnut Kisku do riti a poslat ho do opozicie. Alebo najlepsie na smetisko dejin. Lepsia stabilna nadpolovicna väcsina ako nestabilna ustavna väcsina. Kiska robi len problemy, dava si podmienky, hoci na to nema poziciu. Co si ten clovek o sebe mysli? Nech sa uz zobudi. V koalicii su nevyhnutne kompromisy, tenclovek to nevie.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img