ISSN 1337-8481

utorok, 25. júna, 2024

Pri incidente v Seredskej záložni musela zasahovať polícia – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dnes v poopoludňajších hodinách sme dostali informáciu od našich čitateľov, že pri záložni na Kúpeľnom námestí v Seredi zasahujú policajné hliadky a záchranári.

Predmetnú informáciu potvrdila aj polícia. Na miesto udalosti boli vyslané dve hliadky polície z obáv, že došlo k lúpežnému prepadnutiu záložne. Táto informácia sa však nepotvrdila a malo ísť o najskôr slovnú potýčku 3 občanov, ktorú polícia vyriešila na miesto. S najväčšou pravdepodobnosťou sa nebude jednať o žiaden z trestných činov ale o priestupok proti občianskemu spolunažívaniu.

Prípadné ďalšie informácie od polície ihneď zverejníme.

– – –

AKTUALIZOVANÉ  03.03.2020 – tlačová správa KR PZ Trnava

Včera okolo 14.30 h zasahovala polícia v záložni v Seredi. Došlo tam najprv k slovnému a následne aj k fyzickému ataku medzi 3 osobami. Na miesto boli vyslané dve policajné hliadky spolu so špecialistom pre prácu s komunitami. Udalosť realizujeme ako priestupok proti občianskemu spolunažívaniu, jedna osoba z incidentu bola zdravotníckou službou prevezená na ošetrenie, podľa prvotných informácií by mala byť len jednorazovo ošetrená.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img