ISSN 1337-8481

utorok, 25. júna, 2024

AS Trenčín (A) – ŠKF iClinic Sereď 2 : 1 (1:1)

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Fotoreportáž Štefana Hubináka z 21. kola Fortuna ligy.

Za Sereď nastúpili: Kanurič – Hučko (82. ŽK), Michalík, Ba ((70. Slaninka), Dabo (87. ČK) – Šumský (53. Špehar), Duranski, Morong, Potoma – Jarovič ( 62.Vučenovič), Vuk (5. 0:1).

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Hanebny a ostudny vykon v pohari proti RUZOMBERKU,hlavne,ze trener LERANT,ked odchadzal zo SEREDI povedal ze balkanska cesta nikam nevedie a teraz ju sam presadzuje.Takych hracov ako je JAROVIC, VUCENOVIC, SPEHAR, DURANSKI, JURASKIN,PANKARICAN,LOUKA,SUMSKY beha po slovenskych dedinach na stovky…

  2. Pre anonym: Trafil si do čierneho. V ten deň by im dala aj Šintava poltucet. Takýto odpad, čo sa iba motá po ihrisku do Fortuna ligy nepatrí.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img