ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Majstrovstvá DC v hode šípkami

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Seniori z Denného centra na Jesenského ulici majú o zábavu vždy postarané. Jedno z posledných podujatí, ktorého sa zúčastnili boli Majstrovstvá v hode šípkami. Súťaž bola rozdelená na dve časti. Zvlášť hrali ženy a zvlášť muži.

Súťaž o Majsterku DC seniorov v hode šípkami.

Do sútaže sa zapojilo 16 žien, ktoré hrali 2 kolá, v ktorých každá hádzala 3x po 3 šípky. Do prvého kola sa prebojovalo 5 senioriek, z ktorých sa na 1.mieste sa s najväčším počtom bodov umiestnila Helena Živojinová, 2.miesto získala Mária Krivosudská, 3.miesto patrilo Zdenke Slobodovej, 4.miesto Janke Takáčovej a 5.miesto Anne Volekovej. Týchto päť žien postúpilo do druhého kola o zápolenie prvého, druhého a tretieho miesta ako aj o titul Majsterky DC v hode šípkami následne. Po sčítaní 1.kola a 2.kola sa s najväčším počtom bodov umiestnila na 1.mieste Zdenka Slobodová, 2.miesto obsadila Mária Krivosudská, 3.miesto patrilo Anne Volekovej. Majsterkou DC pre seniorov sa stala Zdenka Slobodová, ktorá za svoj výkon získala medailu a diplom.

Súťaž o Majstra DC v hode šípkami.

Do zápolenia sa zapojilo 15 mužov, z ktorých sa do 1.kola sa dostali na 1.mieste Ferdinand Benedikt, na 2.mieste Ján Cehlárik, na 3.mieste Štefan Smolen, na 4.miesto Ernest Holička a na 5, mieste Viliam Sügein. Po sčítaní 1.,a 2.,kola sa napokon rozhodlo: 1.miesto Ferdinand Benedikt, 2.miesto Ernest Holička, 3.miesto Ján Cehlárik. Majstrom DC sa stal Ferdinand Benedikt, ktorý si odniesol aj pohár Majstra DC v hode šípok.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img