ISSN 1337-8481

utorok, 23. apríla, 2024

Fotosúťaž „Raketa a okolie“ má svojich víťazov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Bistro Raketa pred mesiacom vyhlásilo fotosúťaž určenú pre amatérskych fotografov zo Serede a okolia. Súťažiaci mali za úlohu priniesť tri fotografie, na ktorých bola hlavnou témou RAKETA A JEJ OKOLIE.

Všetky zaslané fotografie boli v bistre vystavené a z nich mala porota za úlohu vybrať tri najkrajšie zábery. Úloha to nebola jednoduchá, nakoľko boli zábery na okolie Rakety naozaj nádherné. No každá súťaž musí mať svojich víťazov.

Najkrajšiou fotografiou bol záber s názvom HOLUBY od Ondreja Chatrnúcha. Cenou za víťaznú fotografiu bol statív.

Druhou najkrajšou fotografiou bol záber s názvom NOČNÁ RAKETA od Martina Bábyho. Cenou pre druhé miesto bol fotobatoh.

Tretím v poradí bol záber s názvom MOST od Miroslava Mierneho, ktorý získal za umiestnenie pamäťovú kartu.

Všetky tri víťazné fotografie budú vytlačené na plátno a stanú sa súčasťou bistra Raketa. Zároveň bistro niekoľko týždňov zhromažďovalo historické fotografie Rakety. Výzva niesla názov OD ZRODU PO ŠROT a u občanov sa stretla s obrovským ohlasom. Ľudia prehľadávali albumy a výsledkom je množstvo fotografií, ktoré sú nainštalované priamo v bistre. Návštevníci tak majú možnosť vidieť sériu záberov, na ktorých je vidieť prevoz Rakety cez mesto, jej ukotvenie, časy jej najväčšej slávy až po odstránenie.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img