ISSN 1337-8481

štvrtok, 13. júna, 2024

7. liga žien –Slávistky prezimujú na 7. mieste

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

HK Slávia Sereď |   Slávistky opäť doplatili na hluché miesta v zápase a na nedôrazné zakončenie svojich útokov. Slabšie chvíľky si vybrali na konci prvého polčasu, keď im súperky odskočili zo 16:16 na 18:16 a keď im nevyšiel nástup do 2. polčasu. V obrane nevedeli ustrážiť dve strelkyne, ktoré im spolu nastrieľali 21 gólov. Teraz nás čaká zimná príprava, v ktorej musia dievčatá urobiť všetko pre to, aby ich forma a výsledky boli oveľa lepšie. Touto cestou ďakujeme všetkým verným fanúšikom, ktorí stáli pri družstve aj vtedy, keď nám to nešlo podľa našich predstáv. To je ten pravý fanúšik, ktorý stojí pri svojom družstve vždy,  a nielen vtedy keď sa vyhráva. Ďakujeme dievčatá.

HK Slávia Partizánske – HK Slávia Sereď 32:26 /18:16/

Zostava: J. Mozoľová, L. Trojáková, V. Lenčéšová – L. Lenčéšová , M. Trojáková 6, Lencsésová V. 1, Csádiová V.7 , Gregušková D.1 , Hercegová L. 4,Mészárosová V. , Pavlíková D. 13, Štrbová V.  4                                                                     Trénerka: K. Dubajová

Žiačky doviezli body z paluboviek súperiek

St. žiačky

HC Sporta Hlohovec – HK Slávia Sereď   15:28 /12:16/                                            Očenášová E. –  Szilvasiová K. 4, Žáková V. 1, Slobodová L. 4, Mészárosová N.3 , Nagyová L. 3, Mališová D. 7, J. Osazee 5, S. Tóthová1

Tréner: J. Vavrinec

Dievčatá aj bez svojich opôr J. a K. Malých, ale už s uzdravenou S. Tóthovou splnili svoj cieľ a priviezli si z Hlohovca dva povinné body. Do zápasu vstúpili bez problémov a v 5. min. vyhrávali 5:0. V ďalších minútach však stratili koncentráciu a súperky to využili. V druhom polčase už jasne dominovali hostky, ktorých podržala brankárka E. Očenášová.

 

Ml. žiačky

UDHK Nitra – HK Slávia Sereď 15:18 /8:9/

Gálová M. – Sokolová B. 1, Ončová L. 3, Sojková E. 2, Chynoradská N., Fogelová L., Polášová S., Fogelová E. 11, Mališová S., Chynoradská E., Kižňanská V., Hubináková P. 1, Sojková Z., Dekanová N.

Tréner: Mgr. Milan Novák

Hoci mladučké Slávistky narazili na oveľa fyzicky zdatnejšieho súpera, zabojovali a zaslúžene zvíťazili. Svojou umnou hrou a dodržiavaním taktických pokynov trénera slávili úspech. Zaujímavá bola posledná minúta zápasu, keď najskôr domáce znížili na 15:16 a hostky si 40 sek. pred koncom zápasu zobrali oddychový čas. Po ňom zahrali hostky krásnu akciu s gólovým zakončením E. Fogelovej. Domáce v závere stratili loptu, faulovali a z 9 m hodu po čase krásnou strelou stanovila konečný výsledok opäť E. Fogelová. Zásluhu  na víťazstve však majú všetky dievčatá, ktoré potvrdili, že sú veľmi dobrý kolektív.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img