ISSN 1337-8481

utorok, 23. apríla, 2024

Starší minižiaci a žiaci BK Lokomotíva Sereď cestovali za svojimi súpermi.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sobota 16.11.2019

II. turnaj Starších minižiakov U12

V sobotu sme s kategóriou U12 vycestovali na ligový turnaj do Bratislavy, kde nás čakali 3 zápasy.

BK Lokomotíva Sereď – B.S.C. Yellow Bratislava 46:59 (21:25)                   Hatnančík 10, Vlkovič 10, Kiss 8, Vranka 7, Javor 6, Écsi 3 Poláš 2, Urbánek 1

Prvý zápas proti B.S.C sme sa veľmi snažili no robili sme veľké množstvo základných chýb, ako nepremenenie dvojtaktu alebo nechytenie prihrávky. Každopádne zápas bol veľmi vyrovnaný a ešte po 3 štvrtine sme vyhrávali o 3 body. V poslednej štvrtine sme sa však nedokázali vysporiadať s tlakom, ktorý domáci tím a fanúšikovia v malinkej telocvični vytvorili a koncovku sme nezvládli.

BK Lokomotíva Sereď – B.S.C. Blue Bratislava-MS 35:50 (19:26)                          Kiss 10, Hodorovič 8, Vlkovič 6, Vranka 5, Poláš 2, Hatnančík 2, Urbánek 2

Druhý zápas sme hrali proti druhému tímu B.S.C, ktorý je mimo súťaž. Bohužiaľ celý zápas sme sa pasovali z odstupenou obranov v šestke a zdvojovaním, čo je v tejto kategórii zakázané. Tým pádom sa nám v útoku presadzovalo veľmi ťažko, čo sme však ovplyvniť mohli je návrat do obrany, ktorý bol fatálny a musíme na ňom popracovať.

BK Junior Komárno-MS – BK Lokomotíva Sereď 10:50 (4:33)                               Kiss 20, Vranka 15, Vlkovič 8, Hodorovič 6, Écsi 4, Hatnančík 3, Urbánek 2, Štefánek 2

Posledný zápas sme odohrali proti Komárnu tipom štart -cieľ, kde sme od začiatku diktovali tempo a hrali svoju hru. Bolo cítiť, že sa chlapci uvoľnili, keď sa už nehralo v zaplnenej hale domácich rodičov. Začali sa baviť basketbalom a zvíťazili vysokým rozdielom.

Tréner: Patrik Sarna

1.liga Žiaci U14

ŠBK Handlová – BK Lokomotíva Sereď 36:85 (14:45)
Česár 19, Sárkány 18, Vranovič 15, Majerník 11, Gavora 6, Štefánek 4, Truong Q. 4, Mizera 4, Boroš 2, Balogh 2.

Aj keď sme zápas s o rok mladšími handlovčanmi vysoko vyhrali, zápas mal veľmi dobrú úroveň a chlapci nemohli „vypustiť“ ani minútu strávenú na ihrisku. Útočný prejav, či už individuálny alebo kolektívny bol vyhovojúci, horšie to bolo v obrannej fáze.
Tréner: Miloš Procházka

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img