ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

Rekonštrukcia veľkej zasadačky na mestskom úrade

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Veľká zasadačka na Mestskom úrade v Seredi čakala na svoju rekonštrukciu niekoľko rokov. Každý kto tieto priestory navštívil videl, že bola budova v zlom technickom stave. Strecha zatekala, pre nedostatočne tepelne izolovaný strop unikalo v zimnom období veľké množstvo tepla. V lete tu naopak boli vysoké teploty. Čalúnenie na sedačkách bolo dotrhané a podlaha zdevastovaná.

Práce na renovácii priestorov trvali približne dva mesiace. Ako informoval Marián Šišo, vedúci Oddelenia rozvoja mesta na MsÚ v Seredi počas rekonštrukcie obvodových plášťov a výmeny okien na veľkej zasadačke prišlo aj k rekonštrukcii interiéru. Medzi práce, ktoré boli vykonané patrí vymenená podlaha pod sedením vo všetkých radoch. Práce v hodnote 8 703,41 € s DPH vykonala spoločnosť Domeco Slovakia spol. s.r.o.

Ďalej bolo opravené sedenie a vymenené čalúnenie na sedení v hľadisku. Tieto práce vykonala firma Ján Viskup VIJAMA v hodnote 6 450,00 € s DPD. Tá istá firma osadila aj nové čalúnenie zadnej steny sály za 1 300,00 € s. Správa majetku Sereď, s.r.o. zrevitalizovala stoly novými nátermi a zrekonštruovala elektroinštaláciu.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img