ISSN 1337-8481

štvrtok, 25. apríla, 2024

Starší pán rád chodil na Záhorie na huby. Už dva týždne ho nikto nevidel.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KRPZ Trnava |MM| Polícia pátra po 88 ročnom Vlastimírovi Barotovi z Trnavy. Naposledy ho videl správca vlastníkov bytov pred dvomi týždňami. Muž žije sám a rád chodieva do prírody a zbiera huby, najmä na Záhorí. Nemá ani mobilný telefón, prostredníctvom ktorého by sme nezvestného mohli skontaktovať, prípadne lokalizovať.

Vlastimír Barot je vysoký asi 165 cm, má krátke prešedivené vlasy a sivé oči.

Oblečený mohol byť v sivých tesilových nohaviciach, nosieva tmavšiu bundu a na hlave baretku. Pri chôdzi si pomáha paličkou.

Ak ste staršieho pána niekde videli, napíšte nám do súkromnej správy na našej facebookovej stránke  alebo nám zavolajte na linku 158.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Vlasto je veľký hubár. Pravdepodobne išiel na hríby na Záhorie. Ako dôchodca má preukážku na vlak, takže polícia by si ma na ŽSR zistiť, či šiel vlakom, a kam. Zaujímavé je, že nikomu nechýba. To, že chýba zistila kuchárka v Katolíckej charite, kam si chodieval po obed. Ona to aj oznámila na polícii. Ale keby sa zistilo, že je mŕtvy, tak by sa hneď našli nejakí príbuzní, pretože Vlasto má dvojizbový byt (ak sa nemýlim).

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img