ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

PRÁVE TERAZ: Hasiči zasahujú pri požiari v centre Trnavy – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Trnava | Hasiči z Trnavy vrátane posíl z ďalších miest zápasia s požiarom neďaleko nákupného centra MAX. Požiar spôsobuje husté čierne zadymenie blízkeho aj širšieho okolia s prenikavým štipľavým zápachom.

O podrobnosti k predmetnej udalosti sme požiadali KR HaZZ v Trnave.

Za zaslané fotografie ďakujeme čitateľovi SOL.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa Prezídia HaZZ

60 profesionálnych a dobrovoľných hasičov momentálne zasahuje pri obrovskom požiari v sklade bazénovej a dezinfekčnej chémie v Trnave. Požiar vypukol pred hodinou, po príchode hasičov bola celá hala zachvátená plameňmi a bola v 3. fáze horenia. Hasiči sa snažia požiar dostať pod kontrolu. Na mieste sú profesionáli z Trnavy, Galanty, Piešťan, Dunajskej Stredy a Bratislavy a dobrovoľní hasiči z obcí Voderady, Cífer, Jaslovské Bohunice, Bohdanovce nad Trnavou, Zeleneč a Križovany nad Dudváhom. Pri požiari zasahuje 8 cisterien, 1 výšková technika, 1 ekologický automobil a 1 evakuačný autobus HaZZ. Doposiaľ sa pri udalosti nikto nezranil.

Ďalšie pridané fotografie HaZZ.

– – –

KRPZ Trnava

V súvislosti s požiarom skladových priestorov v meste Trnava vykonávajú hliadky Kontrolného chemického laboratória Nitra merania v Trnave a okolitych obciach. Doterajšie merania na škodlivé latky boli negatívne. Vzhľadom na zadymenie, krízový štáb odporúča občanom, aby sa nezdržiavali vonku a mali uzatvorené okná.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – 26.9.2019, doplnenie tlačovej správy KRPZ Trnava

Polícia včera v maximálne možnej miere poskytla súčinnosť pre hasičov a obyvateľstvo, nasadených bolo asi 40 policajtov.

Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre zločin všeobecného ohrozenia a okolnosti požiaru preverujeme aj po operatívnej línii.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Kupil si ho ako novy, alebo jazdeny ? Ked jazdeny, tak pocitaj s tym, ze ma 200 tisic km a odvrtany DPF, co je pricina neuspechu na EK.
    Namontovat novy DPF, do riadiacej jednotky motora nahrat novu verziu software, prebehnut to po dialnici 20 km na 3500 otackach a emisie budu OK.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img