ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

Polícia pátra po Poliakovi, ktorý odišiel zranený z trnavskej nemocnice

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KRPZ Trnava |MM|  Polícia sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc pri pátraní po nezvestnej osobe, cudzincovi menom Edward Krecichwost.

53 ročný Poliak, ktorý sa naposledy zdržiaval na viacerých adresách v obci Leopoldov okr. Hlohovec, je nezvestný od nedele, 22. 9. 2019. Krátko pred obedom opustil priestory Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Trnave, kde bol prijatý s krvácaním do mozgu, a zdržuje sa na neznámom mieste.

Edward Krecichwost je 175 vysoký, plnoštíhlej postavy, má hnedé oči a šedivé krátke vlasy. Pri chôdzi má telo jemne naklonené dopredu, nemá predné zuby a hovorí nevýrazne po poľský a slovensky. Naposledy ho videli v červenej polokošeli s krátkym rukávom s béžovými krátkymi nohavicami, na nohách mal obuté tmavé ponožky a tzv. crocsy topánky. Nezvestný sa môže pohybovať po celom území Slovenska i v zahraničí.

Ak ste muža spoznali a poznáte miesto jeho pobytu, akékoľvek informácie nám oznámte na najbližšej policajnej stanici, cez bezplatné čísl o158 alebo nám môžete napísať aj súkromnú správu na facebook polícia sr – trnavský kraj.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img