ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. apríla, 2024

Prvý zápas žiakov BK Lokomotíva Sereď v novej sezóne

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sobota 21.9.2019

Žiaci U14 – Západ A

Zápas č. A1

BK Lokomotíva Sereď – BKM SPU Nitra 82:40 (24:15, 35:35, 59:38)

Sárkány 16 (TH 4/2), Mizera 12 (2/0), Balogh 12 (2/2), Majerník A. 9 (9/6), Godály 8 (1/0), Truongh Anh Q. 6 (2/0), Gavora 6 (6/2), Boros 6 (1/0), Kiss 5 (2/1), Pasternák 2, Štefanek, Truong Anh H., Paldan a Kalinayi. Trestné hody družstvo 29/13.
V sobotu sa naše novo formujúce sa družstvo žiakov bez absentujúcich Vranoviča s Česárom predstavilo v prvom súťažnom zápase tejto sezóny na domácej palubovke proti húževnatému družstvu z Nitry. Vstup do zápasu bol podľa očakávaní viac menej rozpačitý, aj keď sa nám v prvej štvrtine po niekoľkých protiútokoch podarilo dostať sa do mierneho vedenia. V druhej štvrtine sme zlou obranou, pochodovou hrou, zbytočným driblingom a nezmyselnými stratami dostali súpera na koňa a do druhého polčasu sa po prestávke išlo prakticky od nuly. Začali sme hrať rýchlo, jednoducho a hlavne kolektívne. Súperovi sme dovolili nám dať iba 5 bodov za celý druhý polčas, ale treba povedať, že družstvo Nitry prišlo bez viacerých hráčov základnej rotácie. Zlepšeným výkonom v druhom polčase sme sa dopracovali k vyššiemu bodovému rozdielu a chalani si svoj prvý spoločný súťažný zápas až do samého záveru užívali. Treba popracovať na nedostatkoch, ktorých je viac než dosť a hráči sa postupne všetkým ukážu v plnej sile družstva.

Tréner: Martin Bosý

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img