ISSN 1337-8481

utorok, 23. apríla, 2024

Zmodernizovaná školská kuchyňa

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Školská kuchyňa ZŠ Jana Amosa Komenského v Seredi prešla počas prázdnin modernizáciou a bola prispôsobená novým trendom. Ako škola informovala na svojej webovej stránke v spolupráci so zriaďovateľom bola dovybavená kuchyňa aj jedáleň. Zároveň škola nabehla na elektronizáciu dochádzky v školskej jedálni, vďaka ktorej sa zjednoduší a sprehľadní výdaj obedov, zvýši sa kontrola platieb či odhlasovanie.

Vynovená kuchyňa je vybavená novými chladiarenskými zariadeniami, smažkou, kotlami, konvektomatmi a inými technickými zariadeniami. Školskú kuchyňu navštívil šéfkuchár z firmy RATIONAL, ktorý zaškolil personál na prácu s novými zariadeniami. Vďaka modernému vybaveniu kuchyne budú pripravované jedlá zdravšie a chutnejšie. Ako škola informovala, stravníci sa môžu tešiť na obohatený jedálny lístok.

Aj jedáleň prešla počas letných prázdnin modernizáciou. Pribudli nové obrusy, výdajné okná, nerezové pulty či prenosné zábradlie. Novinkou je taktiež obrazový jedálny lístok či hodnotiaca tabuľa. Stravníci budú môcť vždy na konci týždňa vyjadriť svoj názor a vybrať jedlo, ktoré im chutilo najviac.

Chod zariadenia, zabezpečenie a výrobu jedál pripravovaných podľa noriem a receptúr majú na starosti vedúca školskej jedálne Antónia Míková a kuchárky Zuzana Štifftová a Slávka Paulíková, ktoré každé jedlo pripravujú tak, aby boli stravníci maximálne spokojní.

foto: ZŠ J.A.Komenského

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img