ISSN 1337-8481

štvrtok, 18. apríla, 2024

„Doteraz som sa nedožil výsledku zo strany MsU, poslancov MsZ v Seredi“ – píše občan Serede

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Pred viac ako rokom 2018 som napísal článok do „Seredských noviniek“ , článok mal nadpis „Do kedy ešte? „

Doteraz som sa nedožil výsledku zo strany MsU, poslancov MsZ v Seredi… Pýtam sa preto, či jednoročná čakacia doba je málo? Jedná sa hlavne o bicyklovanie po chodníkoch v meste Sereď . Postaviť tam hliadku Mestskej polície na exponované miesta v Seredi, upozorňovať bicyklistov na poriadok. To je v právomoci pána primátora v Seredi…

O kaštieli v Seredi sa nemienim zmieňovať – to je vyše 30- ročný problém Serede. To už nieje len otázka peňazí, ale aj vzťahu k tejto pamiatke! (Aby si turisti robili údiv a posmech nad vzťahom Mestského úradu Sereď…) .

Dnes máme 75. výročie SNP, do kedy tam budú pozostatky v parku z „VAMP Fest“ (1.-4.8.2019) , pri pomníku SNP (?) .

Čudujú sa tomu všetci!

RSDr. Kovarovič  Jozef

(občan Serede)

 

– – –

V našom médiu bol uverejnený príspevok od pána RSDr. Jozefa Kovaroviča dňa 18.05.2018 tu: http://www.archiv2.seredonline.sk/clanky/dokedy-este-1/

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Čo tento starý komunista už necusi doma. Dojebali čo mohli a ešte stále sa niekde cpu. Nechajte konečne mladých nech rozhodujú a nie starí komunisti. Nech sa stará ako sa jeho dcéra pretŕča v spodnej bielizni a lascivnych pózach na instagrame. Alebo ako jeho vnučky otrcaju holé zadky na sietiach.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img