ISSN 1337-8481

nedeľa, 3. marca, 2024

Prvý vlak prešiel pod podopretým mostom pomalou jazdou s miernym zdržaním – VIDEO

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Dnes krátko po piatej hodine rannej popod podopretý most v Seredi prešiel pomalou jazdou prvý osobný vlak s cestujúcimi. Išlo o spoj z Galanty do Serede a Trnavy. Spoj mierne meškal.

Most bol pre peších a cyklistov sprístupnený dnes, teda 01. septembra 2023 o pol noci. Zároveň bola povolená aj premávka vlakov pod ním.

Viac informácií nájdete tu:  https://www.most.seredonline.sk/

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Nuz citim sa ako v socializme,len primator zabudol pasku prestrihnut,aj Konarik mohol prist zaspievat.Ked sa pozriem na niektore japonske mesta,alebo uz aj cinske,tak sa mi chce plakat.

 2. Vážení, vývoj nie je priamočiary, ale špirálovitý. Prečo si myslíte, že vždy všetko ide dopredu? Sem-tam sa musí aj cúvať. A bojím sa, že nás to čaká v najbližšej budúcnosti. Bez ohľadu na to, čo o tom vypisuje tlač – tí musia z niečoho žiť, a preto musia hľadať témy.
  Aby ich na mobiloch čítalo maximum ľudí.

 3. je to malý krok pre serednov ale veľký pre primátora 🙂 , pokračovanie až v ďalšej päťročnici a v číne na budúci týždeň . 🙂

 4. V meste v ktorom sa vyrábajú premostienia nevieme postaviť most ktorý žaba preskočí 🤔😥😤 Môže prispieť aj armáda aj tá prispela k jeho stavu 🤔😥😤 Čudná doba 🤔😥😤

 5. Nuž s tými prispievateľmi:
  1. už sa niekde tu písalo, že autobus. spojenie pre obyvateľov z oboch strán mosta, ktoré plne hradilo mesto Sď ho stálo (teda nás všetkých 16 500,- mesačne)
  2. v tejto súvislosti sa významne pomohlo aj podnikom „za mostom“ že im zamestnanci mohli chodiť do práce. Ale tí väčší (Sedita, Kávoviny) ale nie len oni, ani na oslovenie neprispeli ani centom

  Otázka: kto zapríčinil tento technický stav mosta: Mesto Sď? Ale náklady s prepojením oboch strán hradilo len mesto!

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img