ISSN 1337-8481

štvrtok, 13. júna, 2024

Šiesty športový štvrtok pod patronátom TJ Rozkvet

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Aj tento týždeň sa deti, mládež a dospelí stretli na už tradičnom Športovom štvrtku, aby si užili aktívny pohyb a zdravú súťaž. Miestom športového diania sa tentoraz stalo ihrisko TJ Rozkvet v Strednom Čepeni.

Nadšenci sa tu stretli na priateľskom futbale, bedmintone, frisbee, preťahovaní lanom či basketbale. Tí najmenší sa pohrali na hracích prvkoch, ktoré sa v areáli nachádzajú. Celé podujatie sa opäť stretlo s pozitívnym ohlasom. Aktivitu zastrešil Marek Čulaga, koordinátor práce s mládežou v Seredi. Pravidelnou návštevníčkou Športových štvrtkov je aj poslankyňa Martina Hilkovičová, ktorá aj tento raz prišla športuchtivých občanov pozdraviť.  Účastníci ocenili možnosť aktívne stráviť čas, zlepšiť svoje športové zručnosti ale aj spoznať nových priateľov z TJ Rozkvet.

Občianske združenie TJ Rozkvet vzniklo v roku 1988 na základe aktivity detí, predovšetkým z ulice 8.mája a Strednočepenská, z ktorých sú dnes už dospelí a tiež rodičia.  Priestory sa každoročne vylepšovali až do dnešnej podoby, kde členovia TJ Rozkvet organizujú už tradičné akcie, ako je napríklad MDD,  veľkonočné podujatia, posedenia, súťaž vo varení gulášu, či hokejbalové akcie. Tá posledná sa konala v sobotu 27. augusta a článok si môžete prečítať tu: https://www.seredskenovinky.sk/clanok/2023-08-27-hokejbalovy-turnaj-plny-adrenalinu-a-necakanych-momentov

Rozkveťáci okrem toho organizujú cykloturistiku, lyžiarske výcviky a zúčastňujú sa pietnych spomienok.  Vekový priemer sa ale každoročne zvyšuje a členovia by radi medzi sebou privítali mladšie ročníky. S radosťou preto prijali možnosť podporiť jeden zo série Športových štvrtkov práve na ihrisku v Čepeni.

Novinkou na Športovom štvrtku bola možnosť pochutnať si na káve a kakae zdarma, od značky Zereth coffee, ktorá bola sponzorom podujatia.

Neformálne športové popoludnie bolo ideálne pre tých, ktorí hľadali zábavu a uvoľnenú atmosféru.

Ďalší štvrtok 7. septembra sa spoločne stretneme od 16:00 hod. v Športovej hale Relax.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img