ISSN 1337-8481

štvrtok, 13. júna, 2024

ŠKF Sereď (A) – MFK Zvolen 0 : 0

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dnes zohrali hráči ŠKF na domácej pôde odložené prvé kolo futbalovej súťaže III. ligy Západ, proti súperovi zo Zvolena. Stretnutie sa skončilo nerozhodne 0:0.

Zostava domácich: Mathew Yakubu – Oliver Janso, Tomáš Juriš, Lukáš Remeň (K), Patrik Delinčák, Njabulo Mpofu, Patrik Sklenár, Erik Mikeš, SamuelBohuš, Michal Dedok, Tomáš Vantruba.

Náhradníci: Filip Buchel, Patrik Krchnák, Dávid Író, Viacheslav Khaletskyi, Lukáš Vajdík, Attila Vida, Peter Znamenák.

Tréner: Richard Slezák.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. V dohrávke 1. kola III. ligy Západ sa zrodilo prekvapenie.
  Domáci favorit ŠKF Sereď, napriek drvivej prevahe
  v držaní lopty a hre na jednu bránu nedokázal
  prelomiť húževnatú obranu hostí zo Zvolena.
  Domácim chýbali v základnej zostave tri opory, čo značne
  ovplyvnilo, vývoj priebehu stretnutia a v konešnom dôsledku
  i samotný výsledok. Hostia výsledok brali so všetkými
  desiatimi, menej už domáce publikum, ktoré aj podľa
  priebehu hry – počítalo s jasným víťazstvom.

 2. Veľká škoda,že 🔴⚪ ŠKF SEREĎ v tomto zápase nezvíťazil lebo nasledujúce dva zápasy bude mať opäť výhodu domáceho trávnika 3.9.2023 Malacky a 10.9.2023 Beluša a mohol sa posunúť vyššie v tabuľke.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img