ISSN 1337-8481

štvrtok, 13. júna, 2024

Basketbalisti trénovali aj počas leta v športovom tábore

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

BK Lokomotíva Sereď / V dňoch 20.-26.8.2023 sa v Športovej hale Sokolovňa v Seredi uskutočnil letný športový tábor, ktorého sa zúčastnilo 21 basketbalistov.

Cieľom bolo ukázať kemperom krásy tohto športu a dať im možnosť zdokonaľovať sa ako v individuálnych tak aj v teamových zručnostiach. Hráči mali počas celého týždňa zabezpečený pestrý program počas ktorého trénovali v Športovej hale Sokolovňa, na atletickej dráhe ZŠ Juraja Fándlyho v Seredi a vo veľkom parku v Seredi.

Hráči si užívali ako tréningy tak aj zábavu mimo nich, počas ktorého hrali rôzne hry, spoznávali sa, učili sa obsluhovať digitálny zápis a veľa ďalšieho. K týmto veciam patrili samozrejme aj povinnosti. Príprava raňajok a večere, ktoré nám zabezpečil obchodný dom BILLA a MECOM, ako aj následné upratovanie pri ktorom sa všetci vystriedali.

Dokopy sme odtrénovali 13 tréningov, ktoré boli rozdelené na teamové, atletické a vytrvalostné. Celý tábor hodnotím na výbornú a už teraz sa teším na budúci rok.
Chcel by som sa poďakovať ešte našim sponzorom BILLA, MECOM, MP, Mesto Sereď a TT SK za spoluprácu a zabezpečenie vecí na sústredenie.

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Trnavského samosprávneho kraja.

Tréner: Matej Grill

Asistenti trénera: Lilly Vaňovčeková a Tibor Kiss

zdroj: BK Lokomotíva Sereď FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img