ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

Vezmite dnes deti do amfiku na predstavenie Kocúr v čižmách: Posledné želanie

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mestský amfiteáter Sereď /  Dnes sa v amfiku rozlúčime posledným predstavením – jedným z najlepších filmov roka Kocúr v čižmách: Posledné želanie o 20:30hod.

vstup zdarma

zdroj traileru:  Cinema City Slovensko

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Dajte pokoj z amfikom.
    Tie operadla sa aj budu pokracovat dalej?Alebo staci to co je.Ked sa dostaneme na sedenie bez operadiel tak je to na dve veci.

  2. Ked sme kedysi v amfiku chceli zamachrovat, tak sme sedeli na operadlach. Dnes sa uz neda ani machrovat…a inak dakujem pekne, sediet dve hodiny cez film bez opretia. To je taka ciganska robota narychlo robena, len aby tam nieco bolo. A vobec neni vyuzity ten potencial letneho kina. Kedysi sme cez festivaly chodili aj na rumunske, bulharske a sovietske filmy, hlavne ze nieco islo. Balik cigariet a dve flasky Bazanta zo Slovana to istili.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img