ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

Druhý augustový tenisový kemp TK Sereď

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

TK Sereď /  Obľúbený detský tenisový kemp TK Sereď pod vedením tenisových tréneriek Silvie Zušťákovej a Zuzany Molnárovej mal pokračovanie aj v auguste. Kemp bol usporiadaný v termíne od 14.8. do 18.8.2023 na mestskom štadióne v Seredi. Ani tentokrát nechýbal bohatý športový program plný zábavy. Trénerky pripravili pre deti rôzne športové aktivity na precvičenie si celého tela hravou formou. K letu neodmysliteľne patrí aj kúpanie preto nechýbal bazénik ani vodná šmykľavka. Ako je to zvykom, v posledný deň kempu bol usporiadaný detský tenisový turnaj a každé dieťa za svoj športový výkon dostalo vecné ocenenie. Pre deti bola zabezpečená pestrá strava a celodenný pitný režim.

Tešíme sa, že si deti letný kemp užili a budú s radosťou spomínať na toto krásne spestrenie leta rovnako ako naše trénerky.

Ďakujeme našim trénerkám za vysoké nasadenie a organizáciu júlového aj augustového kempu TK Sereď a tešíme sa na ďalšie spoločné tenisové aktivity.

„PROJEKT JE REALIZOVANÝ S FINANČNOU PODPOROU MESTA SEREĎ”

Zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img