ISSN 1337-8481

štvrtok, 13. júna, 2024

Výzva pre záujemcov pre prácu v redakčnej rade Seredských noviniek

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ing. Karol Andrášik, Správa majetku Sereď, s r.o., konateľ /  Vydavateľ Seredských noviniek Správa majetku Sereď, spol. s r.o. Námestie republiky 1176/10, 92601 Sereď, IČO: 46439773 vyzýva záujemcov obsadiť uvoľnené miesta v Redakčnej rade tlačeného periodika Seredské novinky.

Kvalifikačným predpokladom na funkciu člena redakčnej rady je ukončené minimálne vysokoškolské vzdelanie I. stupňa v odbore žurnalistika alebo úplné stredoškolské vzdelanie a najmenej dvojročné skúsenosti v mediálnej oblasti.

Záujemcovia o prácu v redakčnej rade môžu svoje žiadosti spolu s dokladom o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, profesijným životopisom a motivačným listom doručiť na Podateľňu mestského úradu Sereď na prvom kontakte alebo mailom na seredskenovinky@sered.sk a súčasne na sms.konatel@gmail.com najneskôr do 5. 9. 2023 do 12.00 hod.

 

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Tak vyhadzujeme peniaze za seredske novinky, ale chodníky sú katastrofa. Doteraz to robili skoro zadarmo a zrazu ideme robiť zo SN asi celoštátny denník. Asi pani poslankyni manžel nemá prácu a nestačila jej dotácia za festival.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img