ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

OFK Trebatice – FC Pata 1 : 2 (0 : 1)

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Včera sa hralo 3. kolo futbalovej súťaže Majstrovstiev regiónu – IV. liga Hummel ZsFZ. Patanskí futbalisti, sprevádzaní takmer päťdesiatkou svojich verných fanúšikov, vycestovali na majstrovský zápas do Trebatíc. Keďže v obci sa práve konali hody, domácim kázala povinnosť zvíťaziť, no nakoniec si tri body odnieslo omladené družstvo z Paty.

Góly: 45.min. Martin Garaj 0:1, 51. min. Patrik Varga 1 : 1, 86. min. Andrej Pekár 1 : 2.

Zostava FC Pata: Roman Wagner, Mário Strakoš, Samuel Ďuriš, Tomáš Porázik, Adrián Maron, Martin Garaj, Roland Peseky (74 Vladimír Lomen), Andrej Pekár (90 Marko Pilo), Radovan Lipovský (74 Timotej Baláž), Peter Kudlička (46 Miroslav Turoň), Róbert Valenta (K).  Náhradníci: Timotej Fridrich, Mykyta Kolesnikov, Adam Mihočka.

Tréner: Lukáš Herák

Vo štvrtom kole súťaže privítajú patanskí futbalisti na svojej pôde hráčov MŠK Hurbanovo. Zápas sa hrá dňa 27.8.2023 o 17.00 h.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img