ISSN 1337-8481

sobota, 13. apríla, 2024

Len 12 ročného chlapca mala zbiť skupinka tínedžerov. Polícia sa bitkami intenzívne zaoberá

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Polícia intenzívne rieši incident medzi mladými ľuďmi v meste Hlohovec, po ktorom sa na sociálnej sieti začal šíriť príspevok o dobitom chlapcovi.

UDALOSŤ RIEŠIME AKO VÝTRŽNÍCTVO

Hlohovskí policajti prijali trestné oznámenie 12 ročného chlapca za prítomnosti jeho matky, ktorého mala zbiť skupina tínedžerov.

Incident medzi mladíkmi polícia preveruje v súvislosti s trestným činom výtržníctva. V súčasnosti policajti vykonávajú prvotné úkony a pracujú na stotožnení všetkých zúčastnených osôb. Zároveň preverujú všetky informácie o prípadnej spojitosti aktérov incidentu aj s predchádzajúcimi bitkami v Hlohovci.

Policajti posilnili v uliciach mesta Hlohovec výkon služby a vo zvýšenej miere monitorujú oblasti, kde sa koncentruje miestna mládež. Pri riešení problému spolupracujeme aj s Úradom práce, sociálnych vecí a rodiny a Mestskou políciou Hlohovec.

MLADÍ BITKÁRI POZOR

V súvislosti s konaním mladistvých osôb upozorňujeme, že za svoje konanie sú dovŕšením 14.roku života trestno-právne zodpovedné osoby.

To znamená, že aj mladistvé osoby je možné za protiprávne konanie odsúdiť a uložiť im primeraný trest.

Mladistvému podľa Trestného zákona možno uložiť tieto tresty:
▪️trest povinnej práce,
▪️peňažný trest,
▪️trest prepadnutia veci,
▪️trest zákazu činnosti,
▪️trest vyhostenia,
▪️trest odňatia slobody.

Okrem toho už nebudú mať čistý register trestov, čo v prípade úmyselných trestných činov násilnej povahy môže mať zásadný vplyv na ich budúci život, napr. aj pri výbere povolania.

Foto zdroj: internet

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Človek aby sa bál chodiť aj von. Nie už len večer ale aj za bieleho svetla. Neskutočné aký psychopati sa tu nachádzajú. Česť výnimkám, čo sa snažia pomáhať a robiť dobré veci. Ale nechápem rodičov čo nechávajú do noci tie soplave deti behať po vonku. Čoraz viac vidím 12 13 ročné deti napité pod obraz boží. Bohužiaľ je to obraz spoločnosti. PS: Dúfam že chalan sa z toho čoskoro dostane. Prajem skoré uzdravenie.

 2. Čo sa rozčulujete? Veď toto ste predsa chceli. Demokracia, liberalizmus, amérika, tak to tu máte. Se vším všudy. Nikto nič nemusí, všetci majú iba práva, o povinnosti ani cek, rodičia od rána do večera v robote, na deti nie je čas. Kadejaký influencer a youtuber je pre nich viac ako rodič, príklady hodné nasledovania v dnešnej dobe mimo rodičov žiadne, hobby nijaké, v škole na nich učiteľ nesmie ani hlas zvýšiť. O nejakej výchovnej facke ani nehovorím, to by ho asi rovno brala NAKA a policajti to isté. Keby ich hneď prichytili pri čine tak sa nič nestane. Ale teraz sme humánny, demokratický a liberálny, takže môžu kludne pokračovať ďalej. Koľko bolo už za posledné 2 roky pod. prípadov? A dopadli ako? Vyriešili sa? Nie, chvíľku sa obkecávalo, rozmazávalo v médiách a potom ostalo ticho.

 3. Rozmýšľam koho si vynechal že za to môže, aha už viem. Komunistov, Matovica, Sorosa, cirkev (vyber si ktorú chceš), mimozemské sily…

 4. 19:28 keby si nemal tú demokraciu na ktorú tu prdíš, tak by si sem tie tvoje depresívne drísty nemohol napísať. Aj ty máš pravdepodobne iba právo a to právo napísať si slobodne čo chceš. Za komoušou by si držal hubu!

 5. Tom 21. augusta 2023, 19:36
  Veď len pravdu napísal. Nikto od teba nechce aby si to pochopil ale v minulosti by si niečo takéto fešáci nedovolili. A ak, tak iba 2x, prvý a posledný.

 6. Keby to bol môj syn ktorého by zbili, veľmi by som si vyčítal že som si nevšimol s akou partiou (v ktorej si ho nikto nezastal ked ho viacerí lincovali) sa moj syn stýka…
  Keby bol môj syn ten čo ho s ostatnými bil, išiel by na letnú brigádu a do centu by dával výplatu tomu chalanovi.
  Ak by ho nebil ale sa ho nijako nezastal, bol by som z neho veľmi sklamaný a určite by som to riešil s nim.
  Co tým chcem povedať? Nikdy to neni o dobe ale o ľuďoch a v tomto prípade o rodičoch.

 7. To maju stych je.nutych videji z netu…a bude to len horsie.Aj mi sme sa ako decka tlkly je to uplne normalne ale nie takto…kopat chlapca na zemy…zasranom vybavit brigadu kde sa dobre narobia a peniaze z nej dat poskodenemu.Toto by som spravil keby bol madzi tyma zasranmy moj syn

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img