ISSN 1337-8481

utorok, 23. apríla, 2024

Piaty Športový štvrtok poteší volejbalistov! Príďte do kempingu, 24. augusta

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MsÚ Sereď  / 18. AUG 2023 /  Piaty Športový štvrtok pre mládež v Seredi sa uskutoční 24. augusta od 16.00 hod. v kempingu. Tematicky bude tentokrát zameraný na volejbal. 

Program obohatia najlepší seredskí volejbalisti, ktorí sa niekoľkokrát týždenne stretávajú v kempingu a cibria si svoje natrénované zručnosti. „Radi zasvätíme do pravidiel volejbalu návštevníkov Športového štvrtka a budeme im venovať našu pozornosť. Predvedieme exhibíciu, predstavíme naše finty a skúsenosti s touto hrou a potešíme sa, ak pri tej príležitosti oslovíme seredskú mládež, ktorá môže rozšíriť naše športové rady. Tešíme sa na účastníkov!,“ pozýva na piaty Športový štvrtok Jakub Bernátek z OZ  Klub volejbalu Sereď.

Mladí sa môžu tradične tešiť aj na ďalšie zaujímavé športy ako frisbee, futbal, basketbal či bedminton a rodiny s deťmi na animátorky, ktoré pripravia súťaže pre tých najmenších účastníkov. Augustové popoludnie naplní aj hudba a najmä príležitosť stretnúť sa a zoznámiť s ďalšími mladými ľuďmi z nášho mesta.

Športové štvrtky sú organizované koordinátorom práce s mládežou mesta Sereď a v spolupráci so ZŠ J. Fándlyho Sereď, ktorá poskytuje športové náčinie práve pre túto príležitosť. Vstup je voľný.

 

Prečo vznikli Športové štvrtky?

Mesto Sereď sa chce venovať dlhodobému rozvoju práce s mládežou. Jedným z krokov podpory mladých je vytvorenie pravidelného podujatia, ktoré dostali názov Športové štvrtky. Každý štvrtok do konca septembra majú mladí v našom meste možnosť tráviť svoj voľný čas zmysluplne a pod záštitou mesta. Vo štvrtky od 16:00 hod. je príležitosť sa neformálne stretnúť, rekreačne si zašportovať a spoznať nových mladých ľudí. Podujatia sa konajú vždy na inom verejnom športovisku mesta Sereď.

Pozrite si harmonogram Športových štvrtkov na september 2023.

 

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img