ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

AKTUÁLNE: Kolóna na R1 za Sereďou v smere do Nitry

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Aktuálne sa na rýchlostnej komunikácii medzi výjazdom na R1 od Sládkovičova a výjazdom z R1 na Dolnú Stredu / Galantu, teda v smere od Trnavy do Nitry tvoria kolóny.

Dôvodom je presmerovanie dopravy na R1 v smere na Nitru do ľavého jazdného pruhu, nakoľko v pravom jazdnom pruhu je odstavené vozidlo diaľničnej patroly, ktorého osádka vykonáva pravdepodobne nevyhnutné servisné prace na vozidle, ktoré je na R1 odstavené.

Zdržanie na R1 sa týka aj vodičov obchádzajúcich uzatvorený nadjazd ponad železnicu v Seredi a tak je nutné zariadiť sa pri ceste z časti mesta za mostom do centra mesta.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. No išli sme z roboty smr končili o 14.00 a tam stal ten kokot zo Žiliny uz 3 hodiny tam potom je a kvoli jednemu autu takto kolóny. To je v pici uz dávať si treba pozor vodiči

  2. takže on je kokot, len za to, že sa mu pokazilo auto na diaľnici?? wtf?

    …len tak rozmýšľam, ako veľmi museli byť jebnuté všetky tie ostatné spermie tvojho tatka…

  3. Cukrovar 16. augusta 2023, 18:06:
    Cesta bola prejazdna. Za kolony mozu nekompetentni soferi, ktory nevedia vcas spomalit, dodrzat odstup a umoznit plynule prechadzanie do volneho pruhu. Takze si stojte v kolonach co najviac 😛

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img