ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

Štvrtý Športový štvrtok bude o cyklistike

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Marek Čulaga, Koordinátor práce s mládežou v meste Sereď /  Štvrtý Športový štvrtok pre mládež v Seredi sa uskutoční 17. augusta od 16.00 hod. vo vnútrobloku na ulici Dionýza Štúra. Mladí sa môžu tešiť na cyklistickú súťaž na bicrosovej dráhe, v ktorej budú môcť vyhrať cenu od mesta Sereď. Čakajú ich taktiež zaujímavé športy ako frisbee, basketbal či bedminton. Program na tomto štvrtku pripraví cyklistický klub AB Sereď. Rodiny s deťmi sa opäť môžu tešiť na animátorky, ktoré pripravia súťaže pre najmenších. Popoludnie opäť spestrí hudba a možnosť stretnúť sa s ďalšími mladými ľuďmi.

Športové štvrtky sú organizované v spolupráci so ZŠ Fándlyho, ktorá poskytla športové náčinie práve pre túto príležitosť. Vstup je voľný.

 

Prečo vznikli Športové štvrtky?

Mesto Sereď sa chce venovať dlhodobému rozvoju práce s mládežou. Jedným z krokov podpory mladých je vytvorenie pravidelného podujatia, ktoré dostali názov Športové štvrtky. Každý štvrtok do konca septembra budú mať mladí v našom meste možnosť tráviť svoj voľný čas zmysluplne a pod záštitou mesta. Vo štvrtky od 16:00 hod. bude príležitosť sa neformálne stretnúť, rekreačne si zašportovať a spoznať nových mladých ľudí. Podujatia sa budú konať vždy na inom verejnom športovisku mesta Sereď.

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img