ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

Pri Leopodove vykonáva NAKA procesné úkony

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

NAKA vykonáva v okolí cesty z Leopoldova do Hlohovca úkony trestného konania.

Informáciu potvrdilo aj Prezídium PZ SR: „Príslušníci NAKA vykonávajú procesné úkony trestného konania, avšak vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie v súčasnosti nie je možné poskytnúť bližšie informácie“

Podľa informácií TV Markíza sú na mieste desiatky policajtov aj so služobnými psami a akcia má súvisieť s podozrením úkladnej vraždy v štádiu prípravy.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Dozimeter netreba, akcia sa podarila:

    „Pátranie bolo úspešné. Podľa informácií TV Markíza objavili nástražný výbušný systém. Na miesto by mal prísť policajný pyrotechnik. Pre koho bol výbušný systém určený, zatiaľ polícia tají.“

  2. Na dianie v tejto oblasti sme velmi citlivi a ostraziti odkedy bola pred rokmi vzbura vo vaznici a padli naši obyvatelia. Ak sa akcia podarila, mali by urychlene infor verejnosť

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img