ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

Hasiči a mestskí policajti dnes odchytili hada pri detskom ihrisku

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mestská polícia Sereď / Dnes nás hasiči požiadali o asistenciu pri odchyte nahláseného hada, ktorý sa mal nachádzať na ul. D.Štúra pri detskom ihrisku v bývalom Kubačovom parku.

Had „Korálovka kalifornská“ bol odchytený a odovzdaný miestnemu veterinárovi.

zdroj: Mestská polícia Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. ja mam velkeho cervika na zahrade,zavolam hasicov! taketo zneuzivanie hasicov z nasich dani by som zakazal,uleti ti papagaj volaju hasicov,padne pes do kanala znova hasici,

 2. Keď nahlasuješ niečo tak hasiči ťa nemajú problém poslať do prdele keď ide o maličkosť. Ale hrôzostrašný pár cm nejedovatý had na detskom ihrisku .. no predstav si čo by popísali tie mamičky..
  Základy správania keď uvidím hada..
  Vadí mi? Nie/Nič mu nehrozí.. Nechám ho tak
  Vadí? Google: Je jedovatý? Asi ozaj radšej volám hasičov ak si netrúfam ho premiestniť, no nezabíjam.
  Vadí a nie je jedovatý? Dám do vedra a odnesiem za mesto..
  Ak by som tohto našiel doma asi by som si založil terárium

 3. Ten had vyzera cudzokrajne tak je dobre, ze sa odchyt vykonal odbornym sposobom. Hady koralovce su podobne a su jedovate a laik nerozozna uzovku od mamby ciernej, ktorej sila jedu je gargantuovska.

 4. No zase až taká drina to neni. Občas si v robote pred “firmou “ umyjeme naše súkromne autá a z domu si nosime špinavé prádlo a v robote ho operieme prípadne poviažeme háčiky na udice

 5. No FB odborníci na všetko už komentujú.🤦🏻😂😂😂 Akosi vám nízkointeligentni nedochádza, že sa tu verejne strapnujete tými svojími „mudrostami“ 😂😂😂

 6. Asi išel na špacirku freedom yeah 🐍🤣 dopadol lepšie ako ten predtým zrazený autom v dolke😭 snáď si tohto krásavca vezme niekto ❤️

 7. Ale ked potrebuješ pomoc zodvyhnuť stareho človeka,v jeho byte skoro rano a zavolam,ze potrebujem ich pomoc,lebo starý človek ma kosti jemné a kolena po vymene neohybné nevie spolupracovať tak nik nepride a odkažu ťa na suseda a ale dnes, susedia nie su ako kedysi nevies roky kto pri tebe byva,smutne velmi

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img