ISSN 1337-8481

utorok, 23. apríla, 2024

Posledné tohtoročné kolo RC Off Road Cup

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V sobotu 12.augusta 2023 sa v Seredi konalo záverečné kolo modelárskeho seriálu v triale v mierke 1:24. Išlo o sériu súťažných závodov RC24 Off Road Cup, ktoré malo celkovo päť kôl. Preteká sa s diaľkovo ovládanými modelmi terénnych vozidiel do približne 20 cm. Závodníci majú možnosť predviesť svoje zručnosti a rýchlosť v ovládaní na náročných off-roadových traťach, ktoré sú plné prekážok, skokov a zákrut. Nakoľko trať v Seredi patrí k špičkovým tratiam, aj druhé a tretie kolo sa konalo v našom meste. Štvrté kolo sa presunulo do Oáza Campu v Komoči, no piate a zároveň posledné kolo sa vrátilo opäť do Serede.

Pretekári si tu pred ďalšou sezónou otestovali technické schopnosti modelov a overili zručnosť v ich ovládaní. Medzi závodníkmi boli aj skúsení jazdci i nováčikovia, ktorí sa snažili prejsť trať najlepšie ako vedeli. Nakoniec sa víťazmi stali tí, ktorí dokázali najlepšie zvládnuť náročné úseky, udržať si rýchlosť a ukázať skutočnú zručnosť. Takto sa uzatvorilo posledné tohtoročné kolo RC Off Road Cup. Súťaž priniesla nielen vzrušenie a adrenalin, ale pre závodníkov aj možnosť stretnúť sa a pre fanúšikov spoznať svet RC modelárstva.

Víťazmi piateho kola sa stali:
1.miesto Ladislav Keťko model Element
2.miesto Jaroslav Levický model Axial
3.miesto Ivan Vlček model Axialt

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
Predchádzajúci článok
Ďalší článok
spot_img