ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

FC Pata – TJ Družstevník Trstice 2 : 1 (1 : 1)

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dnes sa hralo 2. kolo futbalovej súťaže Majstrovstiev regiónu – IV.liga HUMMEL. Patanskí futbalisti privítali na svojom ihrisku súpera z Trstíc. V úvode stretnutia domáci funkcionári, hráči a fanúškovia odovzdali kyticu kvetov a pamätné dresy bývalému hráčovi Paty Vladimírovi Lehockému k jeho 75- narodeninám a bývalému hráčovi a súčasnému trénerovi prípravky Kamilovi Vaškovi k jeho 40- narodeninám.

Do majtrovského stretnutia nastupovali domáci futbalisti s úmyslom získať tri body, nakoľko v 1. kole súťaže utrpeli prehru. S tým istým úmyslom prišiel aj súper, podporovaný veľkou skupinou fanúšikov. Už od samého začiatku nasadili Trstičania vysoké tempo, čo sa im aj vyplatilo, keď už v 16. minúte domáci prehrávali 0:1. Agresívna hra, ktorú hostia nasadili sa im však nevyplatila, lebo už o tri minúty faulovali v šestnástke domáceho hráča a Mário Strakoš sa z bieleho bodu nemýlil (1 : 1). Pred koncom prvého polčasu v 43. minúte hlavný arbiter Sedlár ukázal domácemu hráčovi Strakošovi červenú kartu, za údajné podrazenie súpera v gólovej príležitosti a tak domáci nastupovali do druhého polčasu desiati.

V druhom dejstve sa obraz hry nemenil, ba zdalo sa, že súper hral ešte aktívnejšie, no domáca obrana, hlavne brakár Wagner, nedovolili súperovi skórovať. Naopak hostia znovu urobili v obrane chybu a urobili faul v šestnáske, keď nedovolene zastavili kapitána domácich Valentu. Tentoraz kopal penaltu Peseky a nedal brankárovi hostí Meszárosovi šancu (2:1).

Zostava domácich: Roman Vágner, Mário Strakoš, Samuel Ďuriš, Tomáš Porázik, Adrián Maron, Martin Garaj, Roland Peseky (90. Hodúr), Andrej Pekár, Radovan Lipovský (57. Baláž), Peter Kudlička (46. Turoň), Róbert Valenta „K“(90. Polakovič).

Letné zmeny v kádry FC: Odišli: M. Barát (Rakúsko), T.Dvorský (Mojmírovce), M. Fúska (Báb). Prišli: Mário Strakoš (Kalná n/Hronom), Peter Kudlička (Malženice), Tomáš Porázik (Gunselsdorf), Marko Pilo (ŠKF Sereď), Peter Ján Forro (ŠKF Sereď), Timotej Hodúr (ŠKF Sereď), Adam Mihočka (Lok. Trnava), Miroslav Turoň (Lok. Trnava), Filip Djordevic (Srbsko).

FC Pata odohrá 3. kolo súťaže dňa 20.8.2023 o 17.00 hod. v Trebaticiach.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img