ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. apríla, 2024

Nábor do tanečnej skupiny LY DANCE UNITED SEREĎ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Nábor nových tanečníkov pre všetkých,ktorí majú radi tanec a zároveň sa chcú stať súčasťou našej veľkej tanečnej rodiny #lydancefamily

Okrem pravidelných tréningov,ktoré sú 2 x do týždňa,čakajú na vás nezabudnuteľné zážitky na sústredeniach a súťažiach a taktiež nové priateľstvá a možnosť popracovať na svojej kreativite a zdokonaľovania v tanci.

Dátum a čas náboru: 4.9 – 8.9. 2023 v čase od 15.00 do 18.00 hod
Miesto: Dom Kultúry Sereď- banketová sála- vchod od trhoviska

Otvárame tanečné kategórie hip hop pre všetky
Deti od 6 rokov
Juniorov od 12 rokov
Mládež od 16 rokov

Tešíme sa na všetkých.
☎️ 0903 295 135 / Krivosudská Alena/
☎️ 0904 666 058 /Poláková Zuzana/
📧 : lydanceunited@gmail.com
Facebook : LY Dance United
Instagram: @ly_dance_united_

zdroj: LY Dance United Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img