ISSN 1337-8481

streda, 24. apríla, 2024

Začalo podopieranie uzatvoreného mosta ponad železnicu v Seredi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Už niekoľko mesiacov je z dôvodu havarijného stavu pre  dopravu,ale aj cyklistov a peších úplne uzatvorený most ponad železnicu v Seredi. Ide o dôležitú a jedinú spojnicu medzi dvomi časťami mesta a tak uzatvorením mosta vážne trpia tisíce obyvateľov mesta a ľudí zamestnaných v IDC, logistických centrách a  ďalších firmách.

Dnes realizačná firma SKANSKA začala s prácami na podopretí mosta, aby nedošlo k jeho zrúteniu.

Predpoklady sú, že po podopretí mosta bude možný nielen prechod cyklistov a chodcov, ale príde aj k obnoveniu vlakovej dopravy pod mostom na trase Galanta – Trnava / Leopoldov a opačne.

Predpokladané ukončenie prác je síce o niekoľko dní, no obnovenie časti funkčnosti mosta bude možné až po vykonaní nevyhnutných meraní a vydaného povolenia kompetentnou autoritou.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. To je zaplátaná cigánska robota. Ale na p*čoviny sú peniaze. Na covid lotériu a na zbrane pre druhých a neziskovky vlastizradcovskeho typu.

 2. Z 2 týždňov ako písali na začiatku keď sa uzatvoril sú skoro 3 mesiace zatvorený most a až teraz sa ide podopierať,veľmi peknééé….

 3. Babraci ten most neurobia ani za dva roky… Teraz vyhodite pár peňazí na podopretie keď ajtak to budete musieť zbúrať a postaviť nový to neviete spraviť na prvý krát??? Hlupáci

 4. nech odstúpi primátor a ide tam schopná osoba čo to zatvorí zbúra a postaví do 3 mes nový toto je most pár metrov ako keby sa dojebe most medzi sintavu nebodaj aj dialnici ako chodím do seredi 90km okolo a 6 rokov toto neni normálne a na covid búdky propagandu a ihlicky pre jebnuti národ akože vakcína nato bolo miliónov plno nechápem čo sa tá slovac zadlžena na 30 rokov nezoberie a nevyjebe tu háveď s palamentu každý tam kradne milióny zmluvy podpísané jednostranne výhody kde sú policajty naka a sracky nabehnem tam a pozatvárať ich ale šák polícia je skorumpovaná a podplácana tak občan ťahaj 12tky halách na našich úrodných poliach a plat dane a skap ako otrok novej doby vo fabrike čo ani dovolenku si nevieme dovoliť pri mory raz ročne to je secko preberte sa

 5. Najskor som chcel na intelektuala v diskusii podpisaneho ako – vajo 7. augusta 2023, 20:03 – reagovat, no nasledne som si uvedomil, ze akoukolvek reakciou by som to cele len pokazil.

  Preto prajem hodnotny umelecky zazitok a slubujem, ze predmetny prispevok niekedy vyuzijem ako temu na uvahu, co dokaze taky echt narodovec vyprodukovat…

 6. vajo podľa tvojej diagnózy si zrelý na skok z toho mosta pod vlak, dávaj na seba pozor a užívaj predpísané lieky pravidelne, nesmieš vynechávať

 7. Vajo sak keď si taký múdry, určite máš zarobené a si za vodu. A keď si za vodu daj peniaze na nový most. Naco čakáš !!

 8. vajo, ked si hlupucky, tak si to nechaj na doma, kde to o tebe vie len rodina, co sa za teba hanbi a tak to nikomu nepovedia..

 9. Miloši tebe sa žije v tejto dobe nadštandardne dobre ? Si tak vzdelaný, tak múdry a vlastne všetko čo sa deje si zastávaš a ti vyhovuje?. Zo “smetiarov “ čo vynášajú tvoje smeti sa smeješ? Len pre info koho budeš voliť keď aby mali aj tí “pribrzdený” inšpiráciu a boli “in”

 10. Cestujete rano do prace 4:50 zo Serede do Ba a pod.,?Ak by ste cestovali tak nepisete take hluposti,boli by ste radi ,ze sa mozete vcas dostat do prace,co teraz momentalne nie je mozne nakolko vyluk.bus musi zachadzat aj do Gan i vsetci co takto cestujeme uz cakame kedy bude spustena zel doprava aby sme sa mohli normalne dostat z a do prace po moste aj tak ludia chodia ako keby nebol uzavrety ale vlakom nemozne a cestuje dost ludi vlakom aby sa ra o ci poobede vedeli dostat do prace preto je potrebne aspon urobit tak aby aspon vlaky chodili

 11. Inak ľudkovia docela pekne nove drevo tam doniesli.na škoda tolko peknych hranolov a dosiek.stoho by som postavil iný pekný altanok doma.Na newiem či nepojdem v noci na akciu zobrat si to všetko len newiem vie niekto či su tam kamery a kto by isiel somnou na akciu zvanu drevo. v noci aj by som zaplatil niekomu nejakej dotyčnej osobe čo by šla teda som ňoua ešte by som potreboval nejake naklad.auto zo šoférom.nech sa mi sem prihlasi.je to tajné.takze krycie meno je Drevo.

 12. PRE ,,VAJOV,, 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝

 13. a tvoja vizitka je ta hrubka. cize volic kotletu – cisty dement. odhliadnuc od toho, ze vajo je superblb. ale to ste u vas vsetci.

 14. Ludia, dnes povinne vsetci von do ulic oslavovat podoprenie mostu…sice budeme dalsie tri mesiace cakat na vyhodnotenie, aby otvorenie pre pesich aj tak neschvalili, ale nevadi…my sme zvyknuti, ze s nami zametaju

 15. Xxx 7. augusta 2023, 18:39 – Tu ide hlavne o vlaky.
  vajo 7. augusta 2023, 20:03 – a čo stým má mesto ? Most patrí SCC a oni to majú na starosti. Ty propaganda.

 16. trnavské noviny píšu že ten most bude podopierať firma skanska za 102 tisc eur pekna palka materiál čo tam bude ma hodnotu 8 tisíc krása a ma byt hotový v roku 2025 tak sa preberte

 17. tak tak do roku 2025 sme bez mosta a niekto tam dal pár hranolov do augusta to ma byt podopreté a zoberie 102 tisíc krádež ako oči ale keď tam budú firme ako tato teda tunel most nebude a nezabudnite na osvetlenie žlto modré úbohosť

 18. Most sa spevňuje pre železnicu aby mohli jazdiť vlaky. Prečo železnica nespevni prejazd cez kolaje – tankodrom v hornom cepen napríklad. Železnica potrebuje zarábať a vlastne aj servise na tlmicoch a podobne

 19. A neviete ako robia?Od koľkej rána,do koľkej večera😁? Veď sa potrebujem dostať do roboty,jedine cez most sa mi dá.

 20. Takže idú podopierať za 102 tisíc aby šľapky čo tam stopujú mohli prechádzať.
  Hlavne že stovky fotiek Primátora s Kolárom ktorý si sem prišiel robiť promo.
  S tým Kolárom ktorý bije svoje frajerky.
  Toto je úroveň ….

 21. Anonym 8. augusta 2023, 23:09
  Ten Kollár, ktorý je údajne prepojený na firmu Arker, ktorá na 10 rokov a za 14 mil. EUR prenajala priestory SSC. Vraj to je 2 násobok bežnej ceny v Bratislave.
  „Zmluvu na desať rokov uzavrela SSC krátko pred vyslovením nedôvery vláde Eduarda Hegera, keď strana Borisa Kollára ovládala ministerstvo dopravy.“
  Takže kedy asi SSC nájde peniaze na výmenu mosta v nejakej Seredi? Myslím, že môžeme zabudnúť…
  Darmo sa sem chodí Boris ukazovať, keď má takto za ušami.
  To, že už s tou firmou nemá nič, mu ťažko niekto uverí.

 22. Toto keby komunisti budovatelia videli, ako sa buduje v roku 2023, tak sa budú chytať za hlavu alebo šťať od smiechu.
  A že ani po 50 rokoch sa diaľnicou neprepojili oba konce našej malej krajinky, to už je ďalšia kapitola.

 23. slabý vedúci ten primátor podľa mňa fotí sa s kolarom ale aby sa konečne most zhodil a dalo sa dočasne premostenie to ich nenapadne ale tie 4 závitovky zvarené s roksorom akože podpera mosta chlapci a kam ide 102 tisíc materiál a 4 pracovníci a ten valník stojí 102 ? ešte tu bude hallo most je havarijnom stave načo podopierať zhodiť cena demontáže by bola potom aka 240 sa prebere

 24. bude to tak podpera 102 zhodenie 105 novy most 340 a potom detičky budú mať nový mercedes nechápem načo sa to podopiera za takú sumu keď je havarinom stave tie peniaze sa majú použiť na demontaz ale vis slovakistan

 25. Tipujem, že podopretie mosta sa robí na nátlak železničnej lobby. Nie osobnej pre občanov, ale nákladnej. Je tu asi 30 a viac súkromných železničných prepravcov a niektorí sú významní. Nebudú predsa svoj tovar prevážať okľukou. Nič sa nerobí vo verejnom záujme.

 26. Banda tupych hláv,hociktorá mala firma by ten most do mesiaca postavila na novo,len to by sa nesmelo na Slovensku kradnúť

 27. Anonym 12:59, to zasa nie je len tak…ale číňania by to veru zvládli za 3 dni…len sa primátor s nimi nevedel dohodnúť, čo budú ešte tie dva dni do konca týždňa robiť!!

 28. Komunisti v hroboch placu ked vidia tuto stavebnu sodomu-gomoru v „demokratickej krajine“, za tie peniaze by vtedy postavili vsetky mosty na slovensku.

 29. ksc 9. augusta 2023, 19:50
  Skor si myslim, ze sa skodoradostne smeju. Ved toto sme chceli a tychto si opakovane volime. Pomoci nam nieto.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img