ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. apríla, 2024

Milovnící piva si prišli na svoje

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Občianske združenie ROD SK zorganizoval tento rok už šiesty ročník obľúbeného podujatia PIVNÁ ŠPACÍRKA. Aj tentoraz sa organizátori rozhodli skombinovať obľúbenosť piva s pohybom a návštevou trinástich miestnych podnikov: CAMPING SEREĎ (štart a cieľ),KOLKÁREŇ, DA VINČI, FORREST PUB, LIBRESSO BAR, MLYNÁRČAN, CAFÉ BAR KAFEČKO, HOSTINEC BAR TRIO, ŠPORTCLUB, OLDTIMER CAFÉ, BAR IVOV DVOR, MLYNÁRSKA ZÁHRADA KAMENÁČ, REŠTAURÁCIA MERKÚR ( v Šintave ). Zaregistrovalo sa sto účastníkov, ktorí po konzumácii lahodného zlatistého moku mali za úlohu ohodnotiť nielen kvalitu piva ale aj obsluhu a celkový dojem. Každý podnik bol pripravený privítať návštevníkov a ponúknuť im svoje najlepšie pivo a to v rôznych stupňoch alkoholu, farbách a chutí.

Zúčastnených čakal v cieli diplom a pre prvých troch ceny. Na prvom mieste sa umiestnila Katarína Kloknerová, druhú priečku obsadil Marián Vadovič a tretiu Miroslav Farkaš. Podvečer sa ako súčasť akcie konal metalový koncert s kapelami ako ROTTENATOMY, ESCHATON, DARCHAIC, DEHYDRATED, DEPTHS ABOVE či SINNERS MOON.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img