ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Ďalší opití vodiči: V Galante cúval s 3 ‰ bez vodičáku, v Radošovciach s 2,5 ‰ nedal prednosť autu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Ešte sa nám poriadne neuvoľnila policajná cela po vodičovi z Piešťan, ktorý v stredu „fúkol“ takmer 3 promile a už tu máme ďalších 2 vodičov, ktorí jeho výkon zopakovali.

V GALANTE BEZ VODIČÁKU A TAKMER 3 ‰

36 ročný muž jazdil po Galante a krátko po obede o 13.10 h nacúval do idúceho auta Škoda.

Policajti na mieste zistili, že vodič jazdí bez vodičského oprávnenia a navyše pod vplyvom alkoholu.

Orientačnú dychovú skúšku na alkohol mal pozitívnu, a v prepočte mal v dychu 2,88 promile. Na svojom aute si spôsobil škodu 500 eur na druhom aute až 5000 eur.
Policajti v Galante ho na mieste obmedzili na osobnej slobode a v tzv. super rýchlom konaní obvinili muža z okr. Gelnica z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Hrozí mu až 2 ročný trest odňatia slobody.

RADOŠOVCE S 2,5 ‰ SKONČIL VO VOZÍKU

Senickí policajti riešili nehodu s alkoholom o 14.25 h.
Vodič na aute Renault Megane vychádzal po miestnej ceste v obci Radošovce
smerom k ceste I. triedy.

Na „stopke“ nedal prednosť v jazde jazdnej súprave zloženej z vozidla Jeep Grand Cherokee so špeciálnym prívesom.
Policajti mu po nehode namerali 2,58 promile alkoholu v dychu. Poverený policajt ho obvinil z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

PRE OPITÝCH ZA VOLANTOM

▪️Nech máte akýkoľvek dôvod, pohnútku sadnuť za volant opitý alebo je to váš šoférsky rituál, nemáme pre takéto konanie za volantom pochopenie.
▪️Všetky alkoholové „excesy“ budeme aj naďalej riešiť nekompromisne.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img