ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. júla, 2024

Spôsobil nehodu na križovatke, bez vodičáku a v dychu mal takmer 2 promile

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Policajti 23 ročného muža obvinili po dopravnej nehode s alkoholom z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

V KRIŽOVATKE NEDAL PREDNOSŤ

K nehode medzi autami Peugeot a Audi Q7 došlo v nedeľu ráno, v trnavskej križovatke.
Vodič na Peugeote išiel smerom od Kollárovej na Spartakovskú a pri prejazde križovatkou nedal prednosť vodičovi na Audi.

RIADIL OPITÝ A BEZ VODIČÁKU

Policajti po nehode zistili pozitívnu dychovú skúšku na alkohol u vodiča Peugeotu. V dychu mu namerali najskôr 0,87 a potom 0,78 mg/l.
Lustráciou navyše zistili, že muž jazdil na aute a pritom vodičské oprávnenie na skupinu „B“ nikdy nemal. Policajti ho obmedzili na osobnej slobode a eskortovali do policajnej cely, kde si počká na rozhodnutie sudcu o vine a treste.

CEZ VÍKEND ĎALŠÍ OPITÍ A NEHODY

Cez víkend riešili policajti na cestách TT kraja celkom 5 opitých vodičov. 3 vodiči nafúkali po dopravnej nehode, ďalších 2 vodičov odhalili cestné policajné kontroly:

  • DS – sobota 00:24 h – dopravná nehoda, medzi obcami nezvládol riadenie, zišiel do priekopy, 34 ročný muž alkohol – 0,83 mg/l
  • TT mesto -sobota 00:36 h – alkohol 56 ročná žena – 0,62 mg/l
  • TT-Modranka – sobota 03:29 h- 20 ročný mladík spôsobil nehodu, nabúral do iného auta – 0,85mg/l
  • DS – sobota 22:20 h – 58 ročný vodič nafúkal hliadke v obci Štvrtok na Ostrove – 0,94 mg/l
  • TT – nedeľa 01:35 h – dopravná nehoda v centre mesta – dopravná nehoda v križovatke, 23 ročný vodič bez vodičáku – 0,87 mg/l (viď vyššie).

ZA TÝĎEŇ 42 OPITÝCH VODIČOV

Policajti zistili alkohol po nehodách celkom v 5 prípadoch.
Okrem toho malo pozitívnu dychovú skúšku na alkohol 18 vodičov a 19 cyklistov.
V kontrolách budeme pokračovať.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img