ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Jazda nákladného vozidla, akú ste ešte nevideli – VIDEO

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Policajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave objasňujú okolnosti priestupku, ktorého sa dopustil 50-ročný vodič nákladného motorového vozidla v priebehu minulého mesiaca.

Ťahač zn. Scania spolu s návesom viedol v smere na diaľnicu D4 od Pezinka, kde sa otočil cez vodorovné dopravné značenie (vyšrafovaný priestor) a v protismernej časti vozovky až po začiatok pripájacieho pruhu na diaľnicu D4! Následne začal cúvať do protismeru a cez súvislú čiaru sa otočil na cestu II/502 a pokračoval v smere jazdy na Pezinok.

Touto mimoriadne nebezpečnou jazdou ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky, pričom porušil viaceré ustanovenia zákona č. 8/2009 Z. z. o cestnej premávke.

Vodič je riešený v správnom konaní, pričom za porušenie pravidiel cestnej premávky závažnejším spôsobom konania mu hrozí pokuta vo výške až 300 Eur a zákaz činnosti viesť motorové vozidlá na dva roky.

Zdroj: Polícia Bratislavský kraj, Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img