ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Vážna nehoda na výjazde z R1. Vodička odbočila na Dolnú Stredu na poslednú chvíľu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Diaľniční policajti riešili v sobotu dopoludnia dopravnú nehodu, po ktorej zostalo pri ceste prevrátené auto a v ňom tri zranené cestujúce.

Podľa prvotných informácií išla 45 ročná vodička s autom Mazda CX5 v ľavom jazdnom pruhu, keď mala náhle odbočiť doprava na výjazd smerom na Dolnú Stredu. V tom čase mal ísť v pravom jazdnom pruhu 57 ročný vodič na aute Citroën C5, ktorý už nestihol zareagovať a došlo k zrážke. Po nehode skončila Mazda prevrátená na boku, mimo cestu.

Pri nehode sa zranila celá posádka prevráteného auta. Zranenia vodičky a jej 55 ročnej spolujazdkyne by nemali byť vážne. Najhoršie dopadla 80 ročná dôchodkyňa, ktorú záchranári s vážnymi zraneniami previezli do nemocnice.

Policajti dychovými skúškami alkohol ani u jedného z vodičov nepotvrdili. Polícia začala vo veci trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví z nedbanlivosti, s následkom ťažkej ujmy. Presné príčiny a okolnosti nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania.

HAVAROVAL AJ NA MOL OPITÝ MLADÍK

V nedeľu, krátko po polnoci, „zrušil“ 19 ročný vodič na aute Opel Astra dopravnú značku na kruhovom objazde medzi obcami Hubice a Kvetoslavov, v okrese Dunajská Streda. Policajti mu po nehode namerali v dychu 2,10 promile. Za jazdu v opitosti ho riešime v súvislosti s prečinom ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, v tzv. superrýchlom konaní.

NEJAZDITE ZBRKLO ALE OPATRNE

A hlavne s triezvou hlavou!Šoférovanie počas letných horúčav môže dať vodičom poriadne zabrať. Nestrácajte ale kvôli teplotám pozornosť, zostaňte obozretní a plne sa venujte vedeniu vozidla. Jazdite opatrne.

 

Informáciu o dopravnej nehode sme vám v našom médiu priniesli tu:

PRÁVE TERAZ: Vážna havária na výjazde z R1 na Dolnú Stredu a Galantu

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img