ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

V Horných Orešanoch majú už zrekonštruovaný most s predstihom

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

29. júna bol opäť sprejazdnený most M5931 v Horných Orešanoch.

Aktuálne už môžete jazdiť či prechádzať po novom moste v centre Horných Orešian.
Počas trojmesačnej komplexnej modernizácie sme zbúrali pôvodný most z roku 1969 a nahradili ho úplne novou konštrukciou.

Rekonštrukciu mosta sme dokončili vďaka dobrým podmienkam v niekoľkotýždňovom predstihu.

Mostom prejdete bez obmedzení, pričom na svoje štandardné trasy sa už vrátili aj prímestské autobusy.

zdroj: TT SK, Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. 3 mesiace je aj tak celkom dlhá doba na to aky maličký most to je. Ale tak sme na SK no. To všetko trvá dlho. Až na pamäť, tu majú ľudia krátku.

  2. Tomu hovorite most?potok pod mostom ma 4m,ja si myslim,ze je to betonova lavka,chodim tadial kazdy tyzden,take slimacie tempo firmy co to realizuje je vidiet malokedy.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img