ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Slávnostné otvorenie detského ihriska v Šintave

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dňa 1.7. 2023 sa uskutočnilo slávnostné otvorenie revitalizovaného detského ihriska v Šintave. Letné prázdniny sme odštartovali v Šintave veselo. Príjemné letné počasie, dobrá nálada, vôňa gulášu, detský džavot, smiech a príjemná hudba sa šírili v sobotu centrom obce.

Slávnostné otvorenie sa uskutočnilo za prítomnosti p. starostky S. Režnákovej, poslanca NR SR, poslanca trnavskej župy p. M. Viskupiča, poslanca trnavskej župy p. M. Tomčányiho, p. riaditeľky ZOS p. Z. Kollárovej, p. riaditeľky ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka p. Z. Endelovej a poslancov Obecného zastupiteľstva v Šintave. Pri otváraní ihriska vystúpil s piesňami žiak našej školy Irfan Varlík a s básňou naša žiačka Hanka Dzurová. Pre všetky deti bola pripravená cukrová vata a zábavný
program.

Projekt rekonštrukcie detského ihriska bol spolufinancovaný z
participatívnehoho rozpočtu TT SK s názvom „Tvoríme kraj“ a to sumou 5000 eur. Ďalšie financie na detské ihrisko vyčlenila p. starostka, p. poslankyne a p. poslanci obecného zastupiteľstva (na OZ 15.12. 2022), aby sa ihrisko, už kompletne revitalizovalo. V apríli sa vysadili spoločne so žiakmi školy a škôlky, klientami ZOS stromčeky, v máji sa inštalovalo environmentálne pexeso, 6 hracích prvkov a v júni sa uskutočnila rodinná brigáda, kde sa podarilo upraviť priestranstvo parku.

Všetkým pomáhajúcim a povzbudzujúcim pri realizácii projektu,
zúčastnením pri slávnostnom otváraní a všetkým, ktorí zabezpečili bezproblémové podujatie srdečne ďakujem.
Opäť sme niečo dokázali spoločne, a je to nádherný pocit!

Lenka Hanáková, poslankyňa OZ

zdroj: Lenka Hanáková, Šintava – spoločne rozvíjame obec Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img