ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. apríla, 2024

Raňajky pre cyklistov v Seredi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

OZ MRC / Už je to tradíciou, že sa aj v Seredi každoročne v rámci národnej kampane Do práce na bicykli koná podujatie s názvom „Raňajky pre cyklistov“. Nebolo tomu inak ani v tomto roku a v stredu 28. júna v ranných hodinách čakali na okoloidúcich cyklistov raňajky aj občerstvenie.

Využívanie bicykla ako dopravného prostriedku so sebou prináša množstvo pozitív. Môžeme spomenúť napríklad pozitívny vplyv na zdravie človeka ale aj na dopravnú situáciu v meste a celkovo životné prostredie. Ľudia, ktorí nechali auto doma, tak znížili množstvo hluku, prachu, stresu i smogu v našich uliciach a prispeli tak k zdravšiemu a čistejšiemu prostrediu v našom meste. Navyše, každý jeden cyklista prichádzal aj odchádzal s úsmevom. Kto nevyskúša, neuverí, že to naozaj funguje.

Cyklistov čaklo na raňajky čerstvé pečivo, ovocie, sladkosti ale aj čerstvá káva, voda či ovocné džúsy.K dispozícii boli aj rôzne cyklistické publikácie či mapy a riešili sa aj rôzne témy, nie len z oblasti cyklistiky a cyklistickej dopravy.
Chceme ešte raz poďakovať všetkým cyklistom za účasť. Zároveň patrí naša vďaka mestu Sereď za podporu tohoto podujatia ako aj partnerovi I.D.C holding.

Už teraz sa tešíme na ďalší ročník!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. To musí byť v DNA človeka, aby vždy iba kritizoval. 🤦🏼‍♀️
    Keď sa postavíte s ponukou zadarmo vy, môžete každému dať proteínový nápoj a proteínovu tyčinku, aby to bolo vyvážené.
    Naozaj super akcia, 👌

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img