ISSN 1337-8481

sobota, 13. apríla, 2024

Legendárna britská hardrocková skupina SLADE priniesla do Serede nezabudnuteľný zážitok

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sobotňajší večer 24. júna bol v Seredi vyhradený úžasnému koncertu legendárnej britskej hardrockovej skupiny SLADE. Táto ikonická formácia, ktorá si v sedemdesiatych rokoch vydobyla svoje miesto v hudobnom svete, prilákala fanúšikov zo všetkých kútov Slovenska a ponúkla im nezabudnuteľný zážitok plný energie a rockového ducha.

Amfiteáter bol zaplnený nadšeným publikom do posledného miesta. Veď v časoch svojej najväčšej slávy bola táto skupina v Spojenom kráľovstve jednou z komerčne najúspešnejších. V počte singlov v prvej desiatke britskej hitparády ju prekonali len The Beatles. Špeciálne miesto v ich diskografii má vianočná skladba „Merry Xmas Everybody“ (z decembra 1973), ktorá patrí dodnes medzi najpopulárnejšie popové songy s vianočnou tematikou na svete. Kapela bola známa búrlivými pódiovými vystúpeniami a živou komunikáciou s publikom.

V Seredi predviedli show, ktorá ani po mnohých desaťročiach nestratila na svojej razancii. Ich najväčšie hity vyvolali obrovskú odozvu od fanúšikov, ktorí spolu s rockermi spievali, tlieskali a vytvorili tak skutočne perfektnú atmosféru. Sympatické bolo, že člen kapely John Berry si počas koncertu obliekol tričko, kde bola vpredu vyobrazená zástava Veľkej Británie a vzadu Slovenska.

Tento rok mala mať kapela na Slovensku dva koncerty, jeden u nás v Seredi a druhý v Žiline. Ten bol ale presunutý na zatiaľ neurčito a tak mali SLADE jediné vystúpenie tento rok na Slovensku práve v našom meste. Smelo môžeme povedať, že koncert sa zapísal ako ďalšie mega úspešné hudobné podujatie organizované v Seredi. Nekonečná energia kapely, skvelý zvuk a nezabudnuteľný výkon ukázali, že aj po mnohých rokoch má kapela stále charizmu a vie zaplniť sály po celom svete. SLADE je skutočnou legendou rockovej hudby, ktorá zanechala za sebou v Seredi nezmazateľnú stopu v srdciach fanúšikov.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img