ISSN 1337-8481

sobota, 13. apríla, 2024

Farské agapé

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dňa 18. júna sa v záhrade rehoľných sestier sv. Cyrila a Metoda v Seredi uskutočnil 12.ročník Farského agapé. Príjemná slnečná nedeľa sem prilákala celé rodiny, starších i mladších.

Farské agapé je v našom meste už tradičnou udalosťou, ktorá v sebe spája duchovný rozmer, spoločné stretnutia a umožňuje veriacim vytvárať nové priateľstvá. Podujatie sa konalo symbolicky na Deň otcov, ktorý je považovaný za sviatok oslavujúci otcovstvo, pričom zvýrazňuje vzťah otca k dieťaťu, ako aj jeho úlohu v spoločnosti.

Podujatie začalo spoločnou modlitbou, ktorá bola mimo iného venovaná aj arcibiskupovi Jánovi Sokolovi za jeho uzdravenie. Po nej nasledovalo veselé šantenie a súťaženie. Pre deti bolo pripravených deväť stanovíšť, kde museli ukázať svoju rýchlosť, presnosť a kreativitu.Dospelí sedeli medzičasom v družnej debate pri chutnom občerstvení. Rôznorodý program zohľadňoval záujmy detí aj rodičov. Počas podujatia tu vládla radostná atmosféra, ktorá posilnila väzby medzi rodinami aj jednotlivcami miestnej farskej komunity.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img