ISSN 1337-8481

sobota, 13. apríla, 2024

Seredskou šípkarskou ligou sa prehnala topoľčianska smršť

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

OZ Sereď Darts Club /   50 hráčov a hráčiek sa spoločne stretlo v našom domovskom stánku Bowling centrum Dolna Streda aby sa zúčastnili predposledného 15. kola štvrtej sezóny seredskej šípkarskej ligy.

Ukončenie sezóny už klope na dvere a týmto by sme vás, nielen hráčov, ale aj divákov a milovníkov šípiek chceli všetkých pozvať 17.6.2023 o 16:00 na posledné kolo sezóny, ktoré bude zároveň aj vyhodnotením celej štvrtej sezóny. Bude pre vás pripravené občerstvenie a kopec dobrej zábavy

Späť ale k predposlednému kolu a jeho výsledkom. V skupinách sme mohli vidieť poriadnu nádielku skvelých zápasov, ktoré by pokojne mohla vysielať stanica Nova Šport v živom prenose. Kvalita našej ligy neustále naberá na kvalite a celá liga sa stáva vyrovnanejšou

Každý bod už má v tejto fáze sezóny bod zlata a aj preto bolo sústredenie hráčov na svoj výkon na maximálnej úrovni. V skupinách sa najlepšie darilo týmto hráčom:

Vlnka (4:0), Jasovský (4:0), Košecký (4:0), Sitár (4:0), Kunkela (3:1), Horváth (3:1), Jelínek (3:1), Gabriš (4:0), Marföldi (3:1), Kormančíková (4:0)

V rámci výkonov musíme vyzdvihnúť hráča Janka Prágera, ktorý v TOP32 zdolal Jána Jasovského, jedného z ašpirantov na celkový titul a tešiť sa mohol z účasti medzi 16 najlepšími hráčmi.

Fantastické výkony predvádzala aj Seredčanka Majka Kormančíková, ktorú na ceste medzi najlepšiu osmičku zastavil až dobre hrajúci Peter Štefák

Nemožné neexistuje. Aj takýmito slovami by sa dal opísať úžasný výkon Michala Mikloša, ktorý sa prebojoval medzi štvoricu najlepších šípkarov celého kola. Svojimi šípkami privádzal súperov do zúfalstva a poraziť ho dokázal až rozbehnutý Marián Košecký

Vo finále sa stretli nielen kamaráti, ale aj spoluhráči z topoľčianskeho klubu Pool Star Martin Sitár a Marián Košecký. Aby toho z Topoľčian nebolo málo, tak tretie miesto obsadil ich spoluhráč Rastislav Vlnka. Topoľčiansky nálet na seredskú ligu bol úspešný a domov si odnášajú všetky tri vzácne kovy. Finálový súboj lepšie zvládol Martin Sitár, ktorý vyhral v pomere 4:0
Projekt je realizovaný s finančnou podporou mesta Sereď
FINÁLOVÉ PORADIE:

Martin Sitár

Marián Košecký

Rastislav Vlnka

Michal Mikloš

 

BODOVANÉ UDALOSTI:

Zatvorenie legu nad 100: Ján Jasovský (114), Dávid Gettín (114), Rastislav Vlnka (113), Rudolf Gabriš (109), Roman Marföldi (107)

Bingo 180/171: 2x Štefan Kuchtiak, 2x Martin Sitár, 2x Michal Tóth, 2x Lukáš Slíž, 1x Marek Pokopec, 1x Marián Košecký, 1x Jakub Daniš, 1x Rastislav Vlnka

Zatvorenie do 18 šípky: 2x Marián Košecký, 1x Štefan Kuchtiak, 1x Rastislav Vlnka

Zatvorenie do 15 šípky: 1x Dávid Gettín, 1x Martin Sitár

Posledné kolo ligy odohráme 17.6.2023 o 16:00 v Bowling centre Dolná Streda

foto: autor

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img