ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Zásobovanie – pohyb vozidiel na niektorých uliciach počas konania jarmoku

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mestská polícia Sereď /  Počas jarmoku (23.6.-25.6.) bude úplne uzatvorený vjazd vozidiel na uliciach Nám.slobody (od križovatky Lidl po bývalú predajňu Altis) a Parková ul., nakoľko na daných uliciach budú rozložené predajné stánky.

Zásobovanie predajní vozidlami sa z uvedeného dôvodu nebude dať zabezpečovať. Zásobovacie autá budú môcť prísť na parkovisko k bývalej predajne Altis a odtiaľ zabezpečiť zásobovanie, alebo prevádzka sa musí predzásobiť. Majitelia nehnuteľností budú mať možnosť vojsť k nehnuteľnosti v čase od 22,00 hod. do 07,00 hod. Na možnosť parkovania osloví primátor mesta písomne každého rezidenta.

Iná situácia zásobovania, vjazdu a výjazdu bude na ul. SNP a Nám.slobody (jednosmerka popri malom parku). Do tejto zóny od Kúp. námestia bude zakázaný vjazd všetkých motorovým vozidlám, pričom majitelia nehnuteľností a zásobovanie budú mať voľný neobmedzený vjazd/výjazd. Cesta okolo RetroCafé bude prejazdná.

zdroj. Mestská polícia Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img